ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Запоріжжі завершуються випробування лопатей для важких вертольотів

Новини Озброєння та техніка
Прочитаєте за: 2 хв. 28 Квітня 2021, 11:17
Нові лопаті цеху АТ «Мотор Січ». Фото «Діфенс Експрес»

У Запоріжжі на базі Льотно-випробувального комплексу АТ «Мотор Січ» за участі заступника Міністра оборони України Олександра Миронюка, заступника міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Тараса Коваленка, а також керівництва ДП «Антонов», АТ «Мотор Січ», ДП «Івченко-Прогрес» та інших підприємств відбулася нарада щодо стану виконання низки проєктів в інтересах оборонного відомства України.

Про це інформує пресслужба Мінстратегпрому.

За словами Тараса Коваленка, на сьогодні на АТ «Мотор Січ» тривають державні льотні випробування композитних лопатей для вертольотів Мі-8 та металевих – для Мі-24 українського виробництва. У кінці травні 2021 року вони мають бути завершені й надалі лопаті приймуть на озброєння. Щодо ситуації навколо літаків Ан-178, то наразі на ДП «Антонов» організовано виробничий процес, ведеться робота над закупівлями необхідних комплектуючих. Триває стапельне складання фюзеляжу першого з трьох транспортних літаків Ан-178 для Міністерства оборони України. Завершення цього етапу, як і планувалося раніше, має відбутися до кінця травня поточного року.

Нагадаємо, льотні випробування композитних лопатей для вертольотів Мі-8 та металевих – для Мі-24 українського виробництва розпочалися в грудні 2020 року на Льотно-випробувальному комплексі АТ «Мотор Січ». На перших польотах вертольотів з українськими лопатями був присутній віцепрем’єр-міністр України – міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський. Тоді він, зокрема, заявив:

«Це визначна подія для України, адже країна увійшла в п’ятірку держав світу, які виготовляють лопаті для важких вертольотів! А це означає, ми маємо нові можливості для української армійської авіації та перспективи для розвитку експортних ринків».

 

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
«Йдіть у цей район, там ворога немає»: на Слов’янському напрямку росіян ведуть дрони-поводирі
«Йдіть у цей район, там ворога немає»: на Слов’янському напрямку росіян ведуть дрони-поводирі

На Слов’янському напрямку російських штурмовиків ведуть провідники та дрони-поводирі, а командири брешуть їм, що попереду ворога немає.

Storm Shadow проти «іскандерів»: Міноборони розповіло про ракети, які відзначилися у Брянську
Storm Shadow проти «іскандерів»: Міноборони розповіло про ракети, які відзначилися у Брянську

Storm Shadow — це далекобійні авіаційні крилаті ракети класу «повітря-земля», призначені для знищення добре захищених стаціонарних цілей.

Понад 200 вбитими: в 14-му корпусі назвали втрати росіян у новій зоні окупації на Сумщині
Понад 200 вбитими: в 14-му корпусі назвали втрати росіян у новій зоні окупації на Сумщині

Втрати російських окупантів у Грабовському з 18 грудня 2025 року становлять 97 осіб убитими та 102 пораненими, біля Покровки — 114 вбитими та 53 пораненими.

Вибух на $50 мільйонів: дронарі спалили дорогу РЛС окупантів у Луганській області
Вибух на $50 мільйонів: дронарі спалили дорогу РЛС окупантів у Луганській області

Пілоти окремого загону спеціального призначення НГУ Lasar’s Group знищили РЛС 1К148 «Ястреб-АВ» у Луганській області глибоко за лінією зіткнення.

З початку доби на фронті відбулося 65 бойових зіткнень — Генштаб ЗСУ
З початку доби на фронті відбулося 65 бойових зіткнень — Генштаб ЗСУ

Найбільше боїв припало на Костянтинівський (15) та Покровський (12) напрямки.

Перше ураження «мільйонера»: контрактник «18-24» знищив ворожий склад з дронами у Покровську
Перше ураження «мільйонера»: контрактник «18-24» знищив ворожий склад з дронами у Покровську

На першому бойовому завданні контрактник «18-24» виявив та знищив російський склад з дронами в центрі Покровська.

ВАКАНСІЇ
Кухар/повар для ЗСУ

від 21500 до 51500 грн

Івано-Франківськ

ІФ МТЦК

Гранатометник

від 20000 до 120000 грн

Київ

21 окремий батальйон спеціального призначення

Командир зенітного артилерійського відділення

від 23000 до 50000 грн

Одеса

Військова частина А2238

Стрілець

від 21000 до 120000 грн

Червоноград

63 окремий батальйон 103 ОБр Сил ТрО

Водій кат. В, С1 С, D1 D, E

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Індустіральний РТЦК та СП (Дніпро)

--- ---