ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Понад 100 тонн гумвантажу доставили на тимчасово окуповані території України

Новини світу та України Соціальний захист військовослужбовців
28 Квітня 2021, 9:11
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Напередодні, 27 квітня, на тимчасово окуповані РФ частини Донецької та Луганської областей України шістьма вантажівками доставлено гуманітарний вантаж загальною вагою 112,93 тонни.

Про це інформує пресслужба Мінреінтеграції.

Гуманітарна допомога надійшла від держав-членів Женевських Конвенцій, які роблять внески в глобальний бюджет Міжнародного комітету Червоного Хреста.

«Ми хотіли б подякувати за тривалу співпрацю між Міжнародним Комітетом Червоного Хреста (МКЧХ) та Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Відповідно до пункту 1 наказу Міністерства № 51 від 17 липня 2020 року, МКЧХ інформує щодо намірів переміщення гуманітарного вантажу на території Донецької та Луганської областей, які непідконтрольні українській владі», – йдеться в листі МКЧХ до Мінреінтеграції.

Відтак, 6 вантажівок переправили на український схід гумвантаж, а саме – продуктові набори через КПВВ «Новотроїцьке».


Штучно підняли ціну на електроенергію для військових: повідомлено про підозру посадовцям КЕВ Вінниці
Штучно підняли ціну на електроенергію для військових: повідомлено про підозру посадовцям КЕВ Вінниці

Посадовці квартирно-експлуатаційного відділу міста Вінниці майже вдвічі підняли ціну на електроенергію для військових.

Україна першою отримає нові посилені французько-італійські системи ПРО — Володимир Зеленський
Україна першою отримає нові посилені французько-італійські системи ПРО — Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський підсумував результати перемовин у Франції.

Україна отримала від Данії 10 мобільних кліматичних сховищ для авіаційного майна
Україна отримала від Данії 10 мобільних кліматичних сховищ для авіаційного майна

Україна отримала від Данії ще 10 мобільних кліматичних сховищ для зберігання та обслуговування авіаційного обладнання.

«Розпаковка» трофеїв: окупант віддав життя, щоби принести смаколики українським військовим
«Розпаковка» трофеїв: окупант віддав життя, щоби принести смаколики українським військовим

Російський штурмовик люб’язно пожертвував власним життям, щоб доставити смаколики на позиції українських захисників.

ВАКАНСІЇ
Olx Стрілець стрілецького підрозділу

від 20000 до 120000 грн

Львів, Львівська область

RobotaUa Стрілець

до 20500 грн

Житомир

Військова частина А2192

Olx Номер обслуги 5 ОШБр

від 20000 до 120000 грн

Київ, Київська область

Olx Сапер військовослужбовець

від 22000 до 125000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

WorkUa Офіцер юридичної служби

від 25000 до 75000 грн

Ужгород

33 ОМБр

RobotaUa Водій (кат. D, DE), військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ