Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
27 квітня Державне підприємство «Одеський авіаційний завод», що входить до складу Державного концерну «Укроборонпром», святкує 110-ту річницю від дня заснування. Підприємство було першим на теренах України, що розпочало серійне виробництво літаків. Наразі завод успішно виконує ремонт і модернізацію реактивних повітряних суден, авіадвигунів і випускає низку комплектуючих.
Про це повідомляє медіацентр «Укроборонпрому».
Один з ключових напрямків роботи підприємства — відновлення навчально-бойових літаків типу Л-39, на яких здійснюють підготовку та розвивають навички льотчиків багатьох країн.
Прикладом успішної роботи заводу є модернізація машини Л-39М, здійснена в тісній кооперації з підприємствами-партнерами. Літак отримав оновлений двигун, бортовий універсальний реєстратор БУР-4-1-07, а також сучасний тренажерний комплекс, розроблений КП СПБ «АРСЕНАЛ» та призначений для навчання пілотів літаків-винищувачів і штурмовиків.
У поточному році для потреб Повітряних Сил Збройних Сил України на заводі запланували провести капітальний ремонт літака Л-39М, авіадвигунів АІ-25ТЛ і Р-95Ш, а також коробок літакових агрегатів КСА-3.
Крім цього, зазначають в «Укроборонпромі», триває фінальний етап державних випробувань мобільної лабораторії технічного діагностування авіаційної техніки. Завдяки посиленому шасі вона здатна пересуватися в умовах бездоріжжя, оснащена сучасними приладами та програмним забезпеченням, що значно підвищує якість діагностування.
У Концерні додають, що у рамках заходів з імпортозаміщення на підприємстві опанували виготовлення низки компонентів авіаційної техніки, гумотехнічних виробів та елементів скління практично всіх типів бойових літаків, які перебувають на озброєнні Збройних Сил України.
Також на базі власного конструкторського бюро одесити здійснюють дослідно-конструкторські роботи зі створення дослідних зразків авіаційної техніки.
Російські штурмовики не полишають спроб просочитись у тил українських на Покровському напрямку як вдень, так і вночі.
Жодні засоби маскування не здатні убезпечити російських штурмовиків, коли на полювання виходять українські оператори безпілотних систем.
У Вінниці місцевий мешканець поранив ножем двох військовослужбовців Територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
Головне управління розвідки Міноборони України поділилося детальною інформацією щодо російського керованого боєприпасу «Краснополь-М2».
Оператори прикордонного підрозділу «Фенікс» за одну ніч знищили ворожої техніки на Гуляйпільському напрямку на близько $28 мільйонів.
Сьогодні минає два роки з дня загибелі командира «Сталевої сотні» 67-ї окремої механізованої бригади.
Радіотелефоніст мінометної батареї, військовослужбовець
від 20000 до 120000 грн
Краматорськ
23 ОМПБ 56 ОМПБр
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….