ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Нам потрібно бути готовими до відсічі збройної агресії усім складом сил оборони, а також до створення умов для ведення всеохоплюючої оборони»

Прочитаєте за: 2 хв. 27 Квітня 2021, 12:57 6

27 квітня, у Києві, під керівництвом Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-полковника Руслана Хомчака розпочато оперативно-стратегічний збір із керівним складом Збройних Сил України. Оперативно-стратегічний збір як форма індивідуальної підготовки оперативного складу ЗС України, спрямований на поглиблення знань його учасників із питань воєнного мистецтва, організації та проведення заходів підготовки військ (сил) з урахуванням воєнних загроз національній безпеці України, обміну досвідом із представниками збройних сил країн-партнерів тощо.

Захід відбувається за участю вищого військово-політичного керівництва держави, представників центральних органів влади та сил оборони, представників збройних сил країн-членів НАТО, країн-партнерів та провідних експертів у галузі національної безпеки.

– Враховуючи агресивну політику Росії, яка має на меті знищення нашої державності, наш вибір – це інтеграція в структури НАТО та підготовка ЗС України, яка б забезпечила суверенітет і територіальну цілісність України. Кремль за будь-яку ціну готовий перешкодити реалізації цих планів, розглядаючи факт перетворення України в успішну незалежну європейську країну як пряму загрозу своєму існуванню. Для досягнення своїх цілей Росія розпочала новий виток ескалації конфлікту на тимчасово окупованих територіях України та зберігається загроза прямої агресії проти нашої держави, – наголосив у своєму виступі на заході начальник Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Корнійчук.

Під час оперативно-стратегічного збору його учасники розглянуть безпекову ситуацію в Україні та довкола її кордонів, обговорять низку питань щодо планування та застосування сил оборони.

– Нам потрібно бути готовими до відсічі збройної агресії усім складом сил оборони, а також до створення умов для ведення всеохоплюючої оборони. Військо України набуло необхідних спроможностей та утримується у визначених ступенях готовності. ЗС України активно продовжують виконувати заходи реформування та розвитку. Цей послідовний, комплексний та безперервний процес здійснюється з метою забезпечення здатності військ (сил) адекватно реагувати на виклики і загрози, що виникають, у воєнній сфері в умовах динамічних та швидкоплинних змін безпекового середовища, – зазначив генерал-лейтенант Сергій Корнійчук.

Під час заходу керівним складом ЗС України та інших військових формувань буде приділено увагу розгляду основних положень нових доктринальних документів, які розроблено та впроваджено у ЗС України з урахуванням стандартів НАТО.

Фото Дмитра Юрченка

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Важливо, Новини