ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Резервісти Одещини вчилися вести бій в обмеженому просторі

Вишкіл
Прочитаєте за: < 1 хв. 26 Квітня 2021, 13:53

Резервісти Одещини провели загальні тренування на військовому полігоні поблизу обласного центру. Заняття проходили на декількох навчальних місцях, де вони відпрацювали свої навички з тактичної медицини, вогневої та інженерної підготовки, повітряної розвідки, корегування артилерійського вогню, зв’язку, навчалися прийомам снайпінгу та маскування.

Найбільш повчальними стали заняття з  CQB (Close Quarters Battle) − бій в обмеженому просторі,  під час якого резервісти навчалися  тактичним прийомам ближнього вогневого бою, пересуванню малими групами в різних приміщеннях та багатоповерхових будівлях.

− Більшість з тих, хто долучився до цього важливого заходу, свого часу пішли на фронт добровольцями, − розповів  ветеран АТО/ООС Олександр Голопотелюк. – Вони відклали всі свої справи, залишили роботу, бізнес, налагоджене життя і пішли захищати країну – бо головною справою для них було зупинити ворога. Після повернення з фронту вони продовжують перебувати в резерві й, як то кажуть, завжди тримають порох сухим. У будь-яку мить вони готові дати гідну відсіч ворогу. Тому цей вишкіл став для них доброю можливістю вдосконалити свої військові навички.

Фото Андрій Масліков

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Оператори БПЛА 103-ї бригади спалили командний пункт дронщиків-окупантів
Оператори БПЛА 103-ї бригади спалили командний пункт дронщиків-окупантів

Пілотами екіпажу «Перун» 1 ББпС «Чорний Стриж» було виявлено та знищено КП противника, разом зі зберігавшимся там майном.

У Ямполі — мінус ворожий Т-72: українські захисники «демілітаризували» важку техніку окупантів
У Ямполі — мінус ворожий Т-72: українські захисники «демілітаризували» важку техніку окупантів

Завдяки злагодженій взаємодії кількох підрозділів ЗСУ вдалося знищити черговий Т-72 окупантів у районі н.п. Ямпіль.

Ворог 25 разів намагався атакувати позиції українських воїнів на Гуляйпільському напрямку
Ворог 25 разів намагався атакувати позиції українських воїнів на Гуляйпільському напрямку

Від початку доби загальна кількість ворожих атак складає 129.

На Харківщині підрозділи Угруповання об’єднаних сил знищують техніку та самих окупантів
На Харківщині підрозділи Угруповання об’єднаних сил знищують техніку та самих окупантів

Підрозділи Залізної бригади разом із піхотою, прикордонниками та зенітниками щодня нищать штурмові групи, техніку й ворожі БПЛА.

Оператори БПЛА 5-ї штурмової знищили нетипові РСЗВ окупантів
Оператори БПЛА 5-ї штурмової знищили нетипові РСЗВ окупантів

Дронарі 5 окремої штурмової бригади виявили та знищили РСЗВ противника різних типів, деякі на момент урадження були з боєкомплектом.

На землі і в небі: дронарі 53-ї бригади знищують ворожі БПЛА на Лиманському напрямку
На землі і в небі: дронарі 53-ї бригади знищують ворожі БПЛА на Лиманському напрямку

Поки ворог намагається вести розвідку під покровом темряви, пілоти батальйону Signum влаштовують справжній «зорепад» їхнім БПЛА.

ВАКАНСІЇ
Фахівець радіоелектронної боротьби, військовослужбовець

від 20000 до 60000 грн

Коломия

Військова частина А1267

Стрілець

від 20000 до 100000 грн

Дніпро

Соборний РТЦК м. Дніпра

Механік БПЛА, військовослужбовець

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Василівський РТЦК та СП

Інженер-радіотехнік

від 16000 до 19000 грн

Львів

4762 військове представництво МОУ

Майстер виробничого відділення

від 20000 до 21000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

Радіотелеграфіст, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

--- ---