ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Президент України: Дуже хочеться, щоб на Великдень не було пострілів на Донбасі

Новини
26 Квітня 2021, 16:14
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Переговори про повернення до режиму всеосяжного припинення вогню на Донбасі напередодні Великодніх свят перебувають на фінальному етапі. Про це заявив Президент України Володимир Зеленський, спілкуючись із представниками ЗМІ під час відвідання Чорнобильської АЕС (Київська область), повідомляє Офіс Президента.

«Засідання Тристоронньої контактної групи, передусім робочої групи з питань безпеки, буде продовжуватися 27 квітня. Мені здається, всі сторони вже все погодили. Але не погодили лише документальне формулювання цієї згоди. Ми дуже цього прагнемо. Дуже хочеться, щоб на Великдень не було пострілів, не було смертей. Для цього українська сторона вже все зробила», – зазначив глава держави.

За словами Президента, необхідно зробити все можливе, щоб тимчасово окуповані території Донбасу не перетворилися на нову «зону відчуження».

«Тут, на ЧАЕС, ми бачимо результат таких трагедій, і нині маємо таке страшне словосполучення, як «зона відчуження», де немає життя, людей… Дуже не хочеться, щоб на Донбасі сталася така сама трагедія, щоб Донбас перетворився на зону відчуження. І якщо ми всі – я, ми, ви, суспільство, влада – не можемо повернутися в минуле й запобігти трагедії на ЧАЕС, то ми точно можемо сьогодні робити все, щоб запобігти трагедії, яка, не дай Боже, може статися на окупованому Донбасі», – наголосив Володимир Зеленський.

Відповідаючи на запитання журналістів про те, чи відбудеться зустріч з Президентом Росії Володимиром Путіним, глава Української держави зазначив, що «все йде до того, що ця зустріч відбудеться».

«Я запропонував – ви це чули – зустрітися на Донбасі. Президент РФ підтвердив бажання зустрітися, але запропонував мені зустрітися в Москві. Я вже дав завдання керівнику Офісу Президента Андрію Єрмаку, щоб він з’єднувався з адміністрацією Путіна, і вони знайшли порозуміння щодо термінів і місця, де ми можемо зустрітися. Я вважаю, що головне – це суть, про що. А де й коли – це вже деталі», – зауважив глава держави.


У Дніпрі затримали чоловіка який активував для ворога понад 1000 Starlink
У Дніпрі затримали чоловіка який активував для ворога понад 1000 Starlink

СБУ затримала у Дніпрі чоловіка, який на замовлення ворога організував масштабну схему незаконної верифікації систем «Старлінк».

Прапор для камери, піхота на смерть: Трегубов розкрив тактику росіян
Прапор для камери, піхота на смерть: Трегубов розкрив тактику росіян

Російські війська дедалі частіше атакують малими групами, намагаючись створити інформаційний ефект за допомогою так званих «флаговтиків».

Троє загиблих у Сумах: росіяни атакували цивільні об’єкти, спалахнули масштабні пожежі
Троє загиблих у Сумах: росіяни атакували цивільні об’єкти, спалахнули масштабні пожежі

Російські війська завдали удару по цивільних об’єктах у Сумах. Внаслідок атаки загинули троє людей.

ВАКАНСІЇ
Olx Стрілець, Стрілець – зенітник

від 20000 до 50000 грн

Старокостянтинів, Хмельницька область

WorkUa Заступник командира роти

від 27000 до 31000 грн

Ковель

Військова частина А4825

Olx Медсестра/Медбрат

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область

WorkUa Водій автомобільної групи

від 23000 до 23000 грн

Могилів-Подільський

Державна прикордонна служба України

Olx Сапер 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 23000 до 53000 грн

Степанівка, Сумська область

WorkUa Водій-санітар (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр