Які можливості цих БПЛА? На яку відстань дрони-камікадзе здатні уражати ворога? Скільки тривали навчання розрахунків? У бригаді розкрили деякі технічні характеристики «Мрії»….
На Буковині волонтери громадської організації “Добротворець” запустили ініціативу “Хата для солдата”. Вони допомагають з пошуком житла для військовослужбовців, що брали участь в АТО та ООС.
Степан Киселиця майже рік воював на Сході України. Був добровольцем у Дебальцево, Попасному та на горі Карачун. Після повернення з війни жив у пансіонаті для літніх людей. У межах ініціативи його забезпечили власним житлом та господарством — Степан вирощує нутрій та кроликів. Повідомляє Суспільне.
Будинок для ветерана надала Рукшинська громада. До ремонту там були тільки стіни, дах та сміття, розповідає ініціатор програми та ветеран АТО Вальтер Шеффер. Він разом з іншими волонтерами відремонтували будинок. Гроші на це збирали через соцмережі.
Наразі у програмі вже взяли участь двоє військовослужбовців. Волонтерка Жанна Король каже, що цьогоріч планують відремонтувати будинок для ще одного ветерана. Чоловік досі перебуває у зоні збройного конфлікту, втім має сім’ю в Чернівцях.
@armyinformcomua
Нещодавно петиція про те, щоб надавати військовослужбовцям можливість самим обирати собі спорядження, набрала 25 тисяч голосів.
Ідентифікаційний жетон є обов’язковим елементом спорядження військовослужбовців ЗСУ та ДССТ. Він містить особистий номер та допомагає у швидкій ідентифікації військового у разі його загибелі, поранення або контузії та передачі відповідних повідомлень. Тому у військовій частині повинна бути добре організована робота із закупівлі цих жетонів.
Працівники ДБР завершили досудове розслідування стосовно посадовця однієї з військових частин, який організував схему заробітку на пальному, яке призначалось для потреб підрозділу, що тримає оборону на Харківському напрямку. Обвинувальний акт направлено до суду.
Суд визнав винним 48-річного чоловіка за фактом поширення інформації про розташування ЗСУ та інших утворених відповідно до законів України військових формувань, вчиненого в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 114-2 КК України). Йому призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі.
На Харківщині українські захисники зупинили російську атаку ще до її початку. Бійці аеророзвідки РУБпАК «Фенікс» вчасно виявили бронетехніку противника, яка ховалася в лісосмузі, та завдали удару, що перекреслив усі плани окупантів.
Російська армія вперто не хоче визнавати очевидне: варіння додаткової броні на свої БТРи не врятує їх від ударів українських Сил оборони. Черговий доказ цього днями продемонструвала розвідувальна рота 47 окремої механізованої бригади «Маґура».
від 25000 до 125000 грн
Київ, Київська область
Які можливості цих БПЛА? На яку відстань дрони-камікадзе здатні уражати ворога? Скільки тривали навчання розрахунків? У бригаді розкрили деякі технічні характеристики «Мрії»….