Усі пʼять суден поки що базуватимуться у Великій Британії, а після закінчення війни братимуть участь у розмінуванні акваторії Чорного моря…
За період з 15 до 22 квітня Україна пропустила на тимчасово окуповані території Донецької та Луганської областей більше ніж 500 тонн вантажів міжнародної гуманітарної допомоги.
Про це повідомила пресслужба Української делегації для участі у Тристоронній контактній групі.
Як повідомляється, з 15.04.2021 до 22.04.2021 на тимчасово окуповану територію Україна через КПВВ пропустила гуманітарні вантажі Міжнародного комітету Червоного Хреста та ООН у семи випадках.
15.04.2021 через КПВВ «Новотроїцьке» було пропущено гуманітарний вантаж у складі п’яти автомобілів з ватяними та ортопедичними матрацами, предметами та обладнанням медичного призначення загальною масою 17,92 тонни.
Через КПВВ «Щастя» пропущено гумвантаж МКЧХ у складі одного автомобіля з предметами й обладнанням медичного призначення.
16.04.2021 через КПВВ «Новотроїцьке» — гуманітарний вантаж МКЧХ у складі з 5 автомобілів з продуктовими наборами, гігієнічними наборами загальною масою 93,64 тонни.
19.04.2021 через КПВВ «Новотроїцьке» проїхав гуманітарний вантаж МКЧХ у складі 6 автомобілів із продуктовими наборами загальною масою 120,96 тонни.
20.04.2021 через КПВВ «Новотроїцьке» — гуманітарний вантаж МКЧХ у складі 6 автомобілів із продуктовими наборами, гігієнічними наборами загальною масою 112,93 тонни.
21.04.2021 через КПВВ «Новотроїцьке» Україна пропустила гуманітарний вантаж МКЧХ у складі 7 автомобілів з продуктовими наборами, будівельними матеріалами, наборами насіння для посіву, добривами, предметами та обладнанням медичного призначення загальною масою 91,89 тонни.
Через КПВВ «Щастя» також проїхав гуманітарний вантаж МКЧХ у складі 12 автомобілів з меблями, будівельними матеріалами, матрацами, предметами та обладнанням медичного призначення загальною масою 112,33 тонни.
Лейтенант «Кальмар» — одеський підприємець, який змінив бізнес на пульт керування «Вампіром», щоб щоночі доставляти росіянам вибухівку найбільшого калібру.
3-я штурмова бригада контролює населені пункти Луганської області і спростовує чергові заява рф про остаточне захоплення регіону.
Реальний термін ув’язнення отримав бойовик збройних угруповань рф, якого СБУ затримала у жовтні 2025 року на Волині.
Микола після завершення строкової служби ненадовго повернувся до цивільного життя, але потім вирішив знов долучитись до українських оборонців.
Інженерні підрозділи Сил оборони у березні знищили сотні окупантів і десятки одиниць техніки завдяки системі загороджень.
Окупанти привели дрони до свого складу з боєприпасами. Розвідка батальйону Pentagon 225 ОШП вела ворожу групу на квадроциклі.
Усі пʼять суден поки що базуватимуться у Великій Британії, а після закінчення війни братимуть участь у розмінуванні акваторії Чорного моря…