Але наскільки це може вплинути на загальну міць угруповання зс рф в Україні? Простіше кажучи, коли у ворожій армії закінчаться…
Про це 21 квітня під час онлайн-брифінгу розповів начальник групи зв’язків з громадськістю Головного управління Військової служби правопорядку у Збройних Силах України підполковник Володимир Потапов, інформує пресслужба Генерального штабу ЗС України.
У 2020 навчальному році увага була зосереджена на підготовці військовослужбовців сержантського складу. На базі навчального центру Служби правопорядку розгорнуто школу Військового поліцейського та відповідно до досвіду країн-партнерів НАТО впроваджено в підготовку курси лідерства. Підготовка рядового та сержантського складу здійснюється в навчальному центрі за спеціальністю «Правоохоронна діяльність». Також діє базовий курс Військового поліцейського терміном 3 місяці для військовослужбовців рядового складу.
— Станом на кінець 2020 року в навчальному центрі Служби правопорядку підготовлено понад 1350 військовослужбовців. Наразі триває підготовка майже 50 військовослужбовців. Також у навчальному центрі проходять службу п’ять іноземних військовослужбовців-інструкторів на ротаційній основі, — зазначив підполковник Володимир Потапов.
У Військовому інституті Київського національного університету імені Тараса Шевченка здійснюється підготовка офіцерських кадрів за спеціалізацією «Правоохоронна діяльність у Збройних Силах України». Перший набір за цією спеціалізацією здійснено влітку 2016 року в кількості 20 курсантів. Торік вони вже лейтенантами поповнили територіальні підрозділи Служби правопорядку. Ще понад сто курсантів навчається на різних курсах.
Також організовано курси підвищення кваліфікації військовослужбовців ВСП у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.
Всі навчальні програми підготовки фахівців та підвищення кваліфікації розроблені з урахуванням створення Військової поліції та інтеграції у структури військових правоохоронців НАТО.
Суттєву допомогу в розвитку Служби правопорядку надають й іноземні партнери. Міжнародна співпраця ведеться в рамках підкомітету Військової поліції Багатонаціонального об’єднаного координаційного комітету з питань військового співробітництва та оборонного реформування.
— У рамках цього підкомітету ми співпрацюємо з військовою поліцією Швеції, цивільною поліцією Данії, місією Великої Британії в Україні ОРБІТАЛ, канадською місією ЮНІФАЄР, Об’єднаною багатонаціональною підготовчою групою від США. Також найближчим часом до цієї роботи планують приєднатися наші колеги з Бельгії та Болгарії, — поінформував підполковник Володимир Потапов.
Загалом кількість заходів міжнародного співробітництва, серед яких створення нових навчальних програм, відновлення слідчих спроможностей Служби правопорядку, підготовка інструкторів, курсова підготовка в Україні та за кордоном продовжує зростати.
Бійці 60 механізованої Інгулецької бригади з дрону змогла зафіксувати випадок, коли росіян знімали штани зі вбитих побратимів.
Бійці 414 батальйону безпілотних авіаційних систем «Птахи Мадяра» у складі морської піхоти зібрали чергову збірку жалюгідних смертей окупантів на українській землі.
У громадян України буде можливість внести зміни до адреси проживання в межах «зони» одного і того ж ТЦК чи підтягнути адресу ВПО з додатку «Дія».
Завдяки доказовій базі Служби безпеки 13 років ув’язнення з конфіскацією майна отримали троє російських агентів, які коригували ракетні удари рф по аеродрому на Івано-Франківщині.
Після втрат важкої техніки росіяни перейшли на Курщині на тактику використання квадроциклів, «буханок», мотоциклів та іншої легкої техніки, або у пішого переміщення піхоти.
Бійці 5 штурмової Київської бригади успішно протидіяли російській тактиці просочування невеличкими піхотними групами.
Захищаємо світ
від 25000 до 35000 грн
Павлоград
Військова частина А4759
Але наскільки це може вплинути на загальну міць угруповання зс рф в Україні? Простіше кажучи, коли у ворожій армії закінчаться…