ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У більшості регіонів України відбудуться антитерористичні навчання

Прочитаєте за: 2 хв. 19 Квітня 2021, 13:47 5

Служба безпеки України проводить та планує масштабні багатоетапні антитерористичні навчання у більшості областей України. Під час тренувань посилена увага приділяється відпрацюванню дій із захисту стратегічно важливих об’єктів та кордонів держави.

Про це інформує пресслужба відомства.

Метою проведення заходів є удосконалення міжвідомчої взаємодії з протидії можливим терористичним і диверсійним загрозам. Під посиленим захистом перебуватимуть об’єкти критичної інфраструктури, зокрема енергетичної і транспортної системи.

У навчаннях беруть участь регіональні підрозділи СБУ, Національної поліції, Держприкордонслужби, Національної гвардії, Збройних Сил України, Держслужби з надзвичайних ситуацій, а також представники  органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Тренування триватимуть в умовах, максимально наближених до реальних та з неухильним дотриманням прав і свобод громадян. Під час навчань в окремих районах можливе тимчасове запровадження особливого режиму, зокрема обмеження або заборона руху транспортних засобів і пішоходів, перевірка документів, що посвідчують особу, огляд автомобілів тощо.

СБУ дякує громадянам України за розуміння необхідності проведення антитерористичних навчань і просить інформувати правоохоронців за номером телефону довіри 0 800 501 482 у випадку:

– прибуття чи перебування підозрілих осіб, які виявляють підвищений інтерес до військових об’єктів, будівель органів державної влади, об’єктів критичної інфраструктури та місць масового перебування людей;

– появи підозрілих транспортних засобів чи безпілотних літальних апаратів поблизу стратегічних об’єктів;

– виявлення підозрілих предметів чи засобів ураження;

– отримання інформації про наміри здійснення терористичної і диверсійної діяльності або інших протиправних дій.

Нагадаємо, минулого тижня тренувальні заходи почалися, зокрема, у Харківській, Херсонській та Сумській областях.

Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини