ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Маєш гарну бізнесову ідею? Отримай 50 000 гривень!

Прочитаєте за: 2 хв. 14 Квітня 2021, 12:48

Чимало учасників бойових дій Вінниччини уже започаткували власні справи: хтось уже розвинув бізнес до серйозних масштабів, а хтось лише відкриває для себе цей шлях… Утім, з  низки причин залишаються і ветерани, які мають, але не можуть наважитися втілити свої ділові ідеї у життя.

Тематичний фонд «Арсенал підтримки» взявся допомогти усім: і тим, хто лиш мріє про власну справу, і тим, хто прагне масштабувати вже наявний бізнес.

— Ми не лише консультуємо, ділимося особистими лайфхаками та розкриваємо «підводні рифи» ветеранського стартапу, але й надаємо реальну фінансову допомогу. Ці кошти акумулюються за рахунок внесків новостворених соціальних ветеранських підприємств, грантодавців та меценатів, — прокоментували в фонді.

Допомога підприємцям відбувається у рамках конкурсу ідей «Ти зможеш! Ми допоможемо!» Фінансова підтримка від ТФ «Арсенал підтримки» одного проєкту має бути в межах 50 тис. гривень. Важливо, аби, окрім бажання, ветеран мав ще й достатньо часу, натхнення та мотивації для навчання, а також був готовий переконати, що саме його проєкт потребує підтримки. Вимоги до бізнес-ідеї, на перший погляд, досить прості. Задум не повинен суперечити законодавству, має містити актуальну й інноваційну складову та реалізовуватись на території Вінниччини.

Заявки ветеранів на участь у конкурсі приймають до 30 квітня за посиланням. З будь-якими питаннями щодо заповнення анкети можна звертатися за телефонами: 096 619 35 17 та 097 723 27 97.

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram