ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Канада скасувала дозволи на експорт зброї до Туреччини

Прочитаєте за: < 1 хв. 14 Квітня 2021, 10:12 1

Канада скасувала дію двох десятків дозволів на експорт до Туреччини товарів військового призначення через неавторизоване використання канадських технологій під час конфлікту в Нагірному Карабасі минулого року.

Про це заявив міністр закордонних справ Канади Марк Гарно, повідомляє Укрінформ.

Очільник канадського дипломатичного відомства  нагадав, що протягом останніх двох років Канада тимчасово заморозила дію дозволів на експорт до Туреччини деяких товарів військового призначення.

− МЗС Канади та Міноборони відтоді детально проаналізували усі заморожені й дійсні дозволи на експорт усіх військових товарів та технологій до Туреччини. За результатами цього аналізу, який виявив правдоподібні докази використання канадських технологій у Нагірному Карабасі, я оголошую про відкликання усіх дозволів, заморожених восени 2020 року, − заявив міністр.

Він наголосив, що використання канадських технологій у нагірнокарабаському конфлікті «не відповідало ні зовнішній політиці Канади, ні запевненням щодо їх кінцевого застосування, наданим Туреччиною».

Марк Гарно додав, що Туреччина залишається «важливим союзником по НАТО, тож заяви, пов’язані із програмами співпраці у межах НАТО, будуть оцінюватися окремо».

Читайте нас в Telegram