ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

В Україні за добу 11 680 нових випадків COVID-19, у ЗСУ — 127

Новини
13 Квітня 2021, 11:12
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

В Україні за минулу добу, 12 квітня, зареєстрували 11 680 випадків COVID-19.

Госпіталізовані 2 334 пацієнти, водночас  14 019 осіб. Летальних випадків зареєстровано 457. За добу здійснено 83 975 тестувань. Про це повідомляє  Міністерство охорони здоров’я України.

Станом на 10.00 13 квітня в Збройних Силах України на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, хворіє 2 750 осіб.

Всього за час пандемії одужало 20 450 осіб. На ізоляції (у т. ч. самоізоляції) перебуває 891 особа. Про це повідомляє Командування Медичних сил ЗС України.

На жаль, у Збройних Силах України зареєстровано 71 летальний випадок від ускладнень викликаних гострою респіраторною хворобою COVID-19. Працівник ЗС України з 06.04.2021 перебував на стаціонарному лікуванні у Національному військово-медичному клінічному центрі “ГВКГ”. Незважаючи на проведену терапію, стан здоров’я хворого погіршився. Проведені реанімаційні заходи бажаного ефекту не дали.

Висловлюємо співчуття близьким та рідним…

За минулу добу зареєстровано 127 нових випадків захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19.

З них до закладів охорони здоров’я госпіталізовано 23 особи.

Вакцинація від COVID-19

Від початку вакцинальної кампанії у Збройних Силах України 36 209 осіб отримали 1 дозу вакцини.

З них 2 874 військових медиків.

За минулу добу проти COVID-19 щеплено 1 046 осіб.


«Антитепловізійні плащі не рятують»: «Спартан» викурює окупантів із лісосмуг під Покровськом
«Антитепловізійні плащі не рятують»: «Спартан» викурює окупантів із лісосмуг під Покровськом

Антитепловізійні плащі не допомагають російським штурмовикам сховатися від українських дронів на Покровському напрямку.

Не лише протигази: 704-та бригада РХБЗ випалює окупантів FPV-дронами з термобаричними боєприпасами
Не лише протигази: 704-та бригада РХБЗ випалює окупантів FPV-дронами з термобаричними боєприпасами

На Північно-Слобожанському напрямку воїни 704-ї окремої бригади РХБЗ застосовують FPV-дрони з термобаричними боєприпасами для ураження штурмовиків рф.

Наземний робот замість швидкої: холодноярці врятували пораненого чоловіка у Дружківці
Наземний робот замість швидкої: холодноярці врятували пораненого чоловіка у Дружківці

Літнього жителя Дружківки, який потрапив під удар російського FPV-дрона, евакуювали до медиків наземним роботизованим комплексом.

Від 10 до 15 років: суд посилив вирок пропагандисту Медведчука, який підривав вежі зв’язку на Херсонщині
Від 10 до 15 років: суд посилив вирок пропагандисту Медведчука, який підривав вежі зв’язку на Херсонщині

Прокремлівського пропагандиста Михайла Шпіра, який працював на окупантів у Херсоні, заочно засудили до 15 років ув’язнення з конфіскацією майна.

ВАКАНСІЇ
WorkUa Водій-машиніст екскаватора, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Львів

110 окремий батальйон 111 ОБр Сил ТрО

RobotaUa Сапер, військовослужбовець

від 50000 до 120000 грн

Київ

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

WorkUa Стрілець

від 53000 до 120000 грн

Миргород

148 батальйон 116 ОБр Сил ТрО

WorkUa Начальник майстерні батальйону безпілотних систем

від 60000 до 130000 грн

Вся Україна

42 ОМБр

Olx Командир взводу, військовослужбовець

від 21000 до 51000 грн

Десна, Чернігівська область

WorkUa Водій-електрик, військовослужбовець

від 21000 до 23000 грн

Харків

Метрологічний центр військових еталонів ЗСУ