ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Сьогодні від осколкового поранення, отриманого в районі ООС, загинув старший солдат Олексій Мамчій

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Квітня 2021, 14:28

Сьогодні, 13 квітня, в районі проведення операції Об’єднаних сил унаслідок осколкового поранення від скинутої ворожим безпілотником протипіхотної міни загинув Олексій Мамчій з Чернівців.

Про це повідомляє пресслужба оперативного командування «Захід».

«Старший солдат Олексій Мамчій проходив військову службу на посаді старшого водія зенітно-ракетного відділення в окремій гірсько-штурмовій бригаді «Едельвейс». Для родини це вже друга втрата цієї війни. Брат Олексія, Станіслав Мамчій, Герой російсько-української війни, загинув під час виконання бойового завдання у 2016 році. Командування та весь особовий склад ОК «Захід» у глибокій скорботі висловлює щирі та глибокі співчуття рідним і близьким загиблого захисника», — йдеться в повідомленні.

Про дату й місце похорону Героя буде повідомлено пізніше.

Читайте нас в Telegram
За три дні опинилась у ЗСУ: історія захисниці Дарини
За три дні опинилась у ЗСУ: історія захисниці Дарини

Дарина служить офіцеркою групи контролю бойового стресу 157-ї механізованої бригади. До Лав Збройних Сил України вона потрапила за власним бажанням.

Угруповання СБС збило вже понад 21 000 ворожих БПЛА
Угруповання СБС збило вже понад 21 000 ворожих БПЛА

За 10 місяців угруповання Сил безпілотних систем ЗСУ збило понад 21 000 ворожих БПЛА літакового типу.

Полювання з засідки: десантники показали останні сюрпризи для окупантів
Полювання з засідки: десантники показали останні сюрпризи для окупантів

Бійці батальйону безпілотних систем «Рубака» 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади налаштували своєї «ждунів» на ворожих штурмовиків.

Сили оборони уразили хімзавод у Воронезькій області росії
Сили оборони уразили хімзавод у Воронезькій області росії

Сили оборони України уразили хімічний завод у місті Розсош Воронезької області росії.

Відстежувала наших військових для ворога: жительку Дніпровщини засуджено до 15 років позбавлення волі
Відстежувала наших військових для ворога: жительку Дніпровщини засуджено до 15 років позбавлення волі

Суд визнав мешканку області винною у передачі представникам держави-агресора інформації про переміщення та розташування підрозділів ЗСУ на території області.

«Шлях» не туди: у Києві викрили схему незаконного переправлення чоловіків за кордон
«Шлях» не туди: у Києві викрили схему незаконного переправлення чоловіків за кордон

Викрито та припинено діяльність схеми незаконного переправлення десятків військовозобов’язаних через державний кордон.

ВАКАНСІЇ
Розвідник-далекомірник, військовослужбовець у ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго

Стрілець-снайпер (контракт 18-24, 1 рік)

від 23000 до 120000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

Радіотелефоніст, військовослужбовець

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

Снайпер 135 окремого батальйону

від 20100 до 120000 грн

Обухів

135 окремий батальйон територіальної оборони

Начальник служби охорони державної таємниці

від 25000 до 30000 грн

Кропивницький

Військова частина А4607

терміново водій в ЗСУ

від 20100 до 123000 грн

Чортків, Тернопільська область

--- ---