ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Полтавщині розпочалася підготовка українських кандидатів до складу миротворчого контингенту

Прочитаєте за: < 1 хв. 13 Квітня 2021, 9:03 3

На базі однієї з частин Сухопутних військ Збройних Сил України почалася підготовка кандидатів до складу миротворчого контингенту Місії Організації Об’єднаних Націй на території Демократичної Республіки Конго.

Про це повідомляється на сторінці Сухопутних військ ЗСУ в мережі Facebook.

«На базі однієї з частин армійської авіації Сухопутних військ, що дислокується на Полтавщині, розпочалися збори з військовослужбовцями, які стали кандидатами до виконання завдань18-го загону місії ООН зі стабілізації у Демократичній Республіці Конго», — йдеться в повідомленні.

Зазначається, що з першого ж дня так званого бойового злагодження, з огляду на виконання завдань в особливих кліматичних умовах, з кандидатами, які прибули з багатьох військових частин України, провели заняття з дотримання заходів безпеки, правової, інженерної підготовки і льотної справи.

«За словами кандидата на посаду командира загону, бойове злагодження триватиме кілька тижнів, під час яких усі кандидати пройдуть теоретичну підготовку, поєднану з практичними заняттями та тренуваннями, які завершаться сертифікацією загону до виконання завдань за призначенням. Згодом, уже після бойового злагодження, найкращі візьмуть участь у Миротворчій місії ООН», — наголошують у Сухопутних військах Збройних Сил України.

Читайте нас у Facebook