ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Маскувальні сітки від рівненських волонтерів

Прочитаєте за: 2 хв. 13 Квітня 2021, 13:41 45

Діяльність благодійної організації «Фонд РУЄВИТ» не приносить прибутку її учасникам та націлена на пошуки ресурсів заради допомоги іншим. Якщо раніше рівненські волонтери проводили акції зі збору коштів, інформаційні кампанії в навчальних закладах, громадських місцях наживо, то тепер у зв’язку з обмеженнями, спричиненими COVID-19, працюють більше в режимі онлайн через свою сторінку в мережі Інтернет.

—  Ми почали допомагати Збройним Силам України у 2014 році. З тих часів напрямків роботи стало набагато менше. Основним наразі залишається допомога воїнам, які виконують завдання в районі операції Об’єднаних сил. Здебільшого це — медикаменти, сітки. Іноді просять надіслати радіообладнання, автозапчастини, складові систем освітлення чи сигналізації. Сьогодні продовжуємо роботу над плетінням маскувальних сіток для гірсько-штурмової бригади «Едельвейс», — розповідає волонтер благодійної організації Оксана Прокопчук.

На запитання кореспондентів АрміяInform стосовно підсумків роботи за крайній період, волонтери відповідають, що вже збилися з ліку, адже лише по одних сітках відлік за всі ці роки йде на тисячі… Охочі допомогти приходять до волонтерського центру у вільний час у будні, а хтось у вихідні, та головне — позначка «+» у контрольному списку навпроти слів «зроблено» й «надіслано».

— Ми плетемо ці сітки з любов’ю, — зазначає волонтер Олег Малевич. — Можливо, тут ще якась аура присутня від наших душ і, можливо, це надає додатковий захист. Хоч це вже з галузі паранормального, але це є… Хтось вважає, що плетіння сіток — суто жіноча робота, насправді це не так, бо принципи плетіння ніби одинакові, а свою «сітку-невидимку», чи як її ще називають волонтери, «сітка-оберіг», наші хлопці на бойових позиціях впізнали б одразу — там вузлик тугіший і малюнок особливий.

Фото та відео авторів

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Армія і суспільство