ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Канадська опозиція закликає Трюдо посилити підтримку України

Прочитаєте за: < 1 хв. 11 Квітня 2021, 9:30 1
Найбільша опозиційна Консервативна партія Канади стурбована швидкою мілітаризацією Росією Криму та прикордонних з Україною регіонів.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це в Оттаві заявив депутат від Консервативної партії та тіньовий міністр закордонних справ Канади Майкл Чонг.

«Консерватори рішуче засуджують посилення Росією своєї незаконної військової присутності на українській території Криму. <…> Консерватори також занепокоєні військовою розбудовою Росії на східному кордоні України, що загрожує стабільності Східної Європи та НАТО», – сказав Чонг.

Він закликав уряд Канади збільшити військову допомогу Україні. “Консерватори закликають уряд Трюдо протистояти російським загрозливим діям, посиливши підтримку України, надавши їй військову оборонну допомогу та поновивши передачу зображень RADARSAT для сприяння у виявленні маневрів та обладнання російських сил”, – наголосив депутат.

Чонг додав, що члени Консервативної партії “солідарна із народом України у його боротьбі за свободу, суверенітет й територіальну цілісність”.

Як відомо, RADARSAT – канадський супутник дистанційного зондування Землі. Угоду про обмін розвідувальними даними між оборонними відомства України та Канади було укладено на початку 2015 року, однак незабаром після приходу до влади прем’єр-міністр Джастін Трюдо призупинив її дію, посилаючись на нестачу коштів і проблеми з ліцензуванням. Українська сторона регулярно звертається до канадської із проханням відновити дію угоди.

Читайте нас в Telegram