ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Херсонській області під час позапланових навчальних зборів сформують вісім підрозділів територіальної оборони

Прочитаєте за: 2 хв. 9 Квітня 2021, 9:12

Про це під час пресконференції повідомив голова обласної державної адміністрації, керівник зони територіальної оборони Херсонської області Сергій Козир. За його словами, загальна чисельність підрозділів становитиме понад чотири тисячі військовозобов’язаних, які проходитимуть підготовку в складі окремого стрілецького батальйону й окремої бригади ТрО.

Як розповів військовий комісар Херсонського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Олександр Зіньковський, цей південний регіон є лідером із заходів з територіальної оборони.

Олександр Зіньковський

— Ми розпочали вже четверті навчальні збори на Херсонщині. Майже всі учасники брали участь у попередніх заходах з територіальної оборони, тож мають великий досвід і знання, — зазначив Олександр Зіньковський.

Він також повідомив, що під час проведення підготовки підрозділів ТрО за останні три роки залучено й навчено близько шести тисяч військовозобов’язаних.

Наразі триває процес розгортання підрозділів окремої бригади територіальної оборони Херсонщини. Командир бригади підполковник Дмитро Іщенко розповів, що після виконання завдань з формування підрозділів розпочалися заняття з бойової підготовки. Також планують провести заходи з колективної підготовки та тренування штабів.

Дмитро Іщенко

— Хочу акцентувати: всі попередні збори показали гарні результати, тож нині ми набуваємо нового досвіду й удосконалюємо навички військовослужбовців, — наголосив Дмитро Іщенко.

Під час навчального збору його учасники серед іншого відпрацюють питання посилення охорони й захисту державного кордону, охорони та оборони важливих об’єктів і комунікацій, боротьби з диверсійними силами противника, іншими озброєними формуваннями агресора та антидержавними незаконно утвореними озброєними формуваннями, підтримання правового режиму воєнного стану.

Фото: пресслужба Херсонської ОДА

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram