ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Перші рекрути з Луганщини вирушили на службу

Прочитаєте за: 2 хв. 8 Квітня 2021, 16:53 2

Близько 30 юнаків з Луганщини першими цієї весни відправились до лав Збройних Сил України на строкову військову службу. Урочистий церемоніал проводів відбувся на базі збірного пункту Луганського ТЦК та СП.

— У межах призову всі хлопці були обстежені та пройшли медичні тести щодо захворювань на COVID-19, — розповів тимчасовий виконувач обов’язків заступника військового комісара – начальника сектору комплектування ТЦК та СП підполковник Микола Лисенко. — Ті, хто відправляються сьогодні у війська, здебільшого служитимуть у підрозділах Сухопутних військ ЗС України. Але багато наших рекрутів цікавиться службою у ДШВ, танкових підрозділах тощо. Загалом цієї весни до лав ЗСУ та інших військових формувань держави наша область має спорядити близько двох сотень молодих громадян України.

Звертаючись до юнаків-новобранців, тимчасовий виконувач обов’язків заступника військового комісара нагадав, що вони мають гідно представити рідний край у лавах війська, сумлінно й чесно служити Україні. А також придивлятися та обдумувати можливість продовження військової кар’єри. Адже кожен воїн-строковик має можливість або укласти контракт на проходження військової служби, або вступити до відомчих навчальних закладів, де готують осіб офіцерського складу, або здобути фах професійного сержанта.

Під час урочистої церемонії перед рекрутами виступили артисти Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру. Напутні слова також прозвучали від місцевих громадських активістів.

Фото автора

Відео: Олег Шипуля (Військове телебачення України)

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Армія і суспільство, Новини