ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

За крок до штормового берета: майбутні морпіхи здолали смугу перешкод

Прочитаєте за: 2 хв. 6 Квітня 2021, 9:35 2

Курсанти Школи морського піхотинця Навчального центру ВМС ЗС України пройшли справжнє випробовування на витривалість, силу міць та злагодженість.

Як розповів кореспонденту АрміяInform начальник Школи морської піхоти підполковник Ігор Куцар, подолання смуги перешкод – це один із підготовчих етапів для проходження психологічної полоси на право носіння штормового берета майбутніх морпіхів.

− Інструкторсько-викладацький склад до найменших дрібниць реалізував кожен елемент смуги, аби він був  багатофункціональним й динамічним. Крім того, під час виконання завдань курсантам постійно отримували раптові команди, таким чином вони навчалися діяти й самостійно ухвалювати рішення відповідно до ситуації, яка могла змінитися щохвилини. Такі навики будуть корисні майбутнім морським піхотинцям у реальних бойових умовах, − зазначив підполковник Ігор Куцар.

Кульмінацією тренувань стала обкатка особового складу важкою броньованою технікою.  Таке психологічне випробування має на меті сформувати у військовослужбовців психічну стійкість до непереборних страхів й дозволить їм адаптуватися до умов бою.

− Це просто неймовірні враження! Ми працювали в командах й сповна відчули єднання і силу колективу. Можливо, поодинці нам би й не стало сил пройти всі випробування, що були передбачені інструкторами, але коли поруч побратими − то й втома не така сильна. Це  заохочує ще більше тренуватися, щоб врешті кожен із нас став гідним звання морпіха, − поділився враженнями курсант Школи морського піхотинця матрос Іван Косенко.

Варто додати, що всі курсанти продемонстрували неабияку волю та бажання будь-що виконати поставлене завдання. Тож сподіваємося, що вже незабаром вони складуть клятву та одягнуть такий жаданий берет морського піхотинця.

Фото: Школа морського піхотинця

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram