ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Взаємовиручка та братерство із нашими союзниками допомагають брати найвищі вершини — Ігор Старобінський

Прочитаєте за: 2 хв. 2 Квітня 2021, 12:13 0

У Міністерстві оборони України відбулася зустріч заступника Міністра оборони України Ігоря Старобінського з військовослужбовцями — учасниками спільної похідної групи армійців України і держав-членів НАТО та представників громадськості на найвищу вершину українських Карпат, повідомляє Міністерство оборони України.

«I-й Союзницький, міжнародний, зимовий, військовий похід — загартовані війною» із 15 по 19 лютого здолав 15 кілометрів складного маршруту гірським хребтом та зійшов на Говерлу. До українських військовослужбовців в поході долучилися вісім офіцерів збройних сил США, Канади та Литви.

Похідні групи, незважаючи на непрості погодні умови, сніги, вітри та тумани, чітко дотримувалися маршруту. Державний прапор на найвищій точці українських Карпат встановила наймолодша учасниця походу — 10-річна рекордсменка України Ніколь Князева, яка з гідністю пройшла випробовування.

«Сходження на гору-символ Говерлу — це не просто чергове підкорення найвищої точки українських Карпат, але й здатність українців та їх партнерів з НАТО встановлювати неформальні дружні зв’язки, що ще більше зміцнюють співробітництво між державами. Ми знаємо якими непростими були умови вашого походу, але складності та бездоганний результат лише підтвердили ваші взаємовиручку та братерство. Особливо хочу відзначити юну Ніколь Князеву, яка продемонструвала фізичну міць і силу духу», — сказав Ігор Старобінський.

Заступник Міністра оборони України подякував присутнім за відмінну роботу, вручив цінні подарунки і грамоти учасникам походу та прийняв від Ніколь Князевої символічний прапор похідної групи.

На завершення Ігор Старобінський побажав усім здоров’я, нових життєвих злетів та підйомів і майбутніх сходжень на Говерлу.

Читайте нас у Facebook