ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Воїни-вертолітники повернулись з ротації до району проведення ООС

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 25 Березня 2021, 16:47

Льотні та наземні екіпажі окремої бригади армійської авіації імені Ігоря Сікорського, що на Полтавщині, завершили чергову ротацію на Сході країни.

Кілька місяців воїни-авіатори виконували завдання з несення бойового чергування, евакуації поранених, транспортування вантажів, зокрема, гуманітарного характеру.

– Перебування особового складу бригади в районі бойових дій позначилось значною активізацією з боку проросійських збройних формувань, – розповів військовослужбовець частини Олексій. – Це і стало основним фактором, що визначив особливість нинішньої ротації. Додала клопоту і несприятлива погода, яка переважала майже весь період. Та, попри умови максимальної напруги, вертолітники всі поставлені завдання виконали в повному обсязі. І техніка, і люди відпрацювали з максимальною віддачею.

Льотні екіпажі й наземні спеціалісти авіабригади отримали високу оцінку Командування операції Об’єднаних сил.

Після приземлення на базовий аеродром щиру подяку особовому складу ротації висловив командир бригади. Слова вдячності та добрих побажань від командування доповнили грамотами найкращим військовикам за сумлінну й виснажливу бойову працю.

Уже невдовзі воїни-авіатори приступлять до виконання планових льотних змін.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
На Житомирщині через атаку БПЛА постраждали працівники Укрзалізниці

На Житомирщині через атаку БПЛА постраждали працівники Укрзалізниці

На Житомирщині внаслідок російської атаки БПЛА на об’єкти енергетичної та транспортної інфраструктури області постраждали 4 працівники Укрзалізниці.

Акробат на мотоциклі — ворожий штурмовик спробував втекти від нашого дрона ризикованим фінтом

Акробат на мотоциклі — ворожий штурмовик спробував втекти від нашого дрона ризикованим фінтом

Пілоти батальйону Signum 53-ї механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха уразили окупанта, який на ходу спробував зістрибнути з мотоцикла, щоб уникнути зустрічі з FPV.

Із скотча та пенопласту — наші пілоти масово збивають саморобні ворожі ударні БПЛА

Із скотча та пенопласту — наші пілоти масово збивають саморобні ворожі ударні БПЛА

Пілоти 77-ї аеромобільної Наддніпрянської бригади ДШВ ЗСУ на Купʼянському напрямку не дають ворогу пересуватися ані по землі, ані у повітрі.

Ворог адаптував дрон «молнія» для повітряної розвідки — ГУР

Ворог адаптував дрон «молнія» для повітряної розвідки — ГУР

Окупанти встановили на дрон Starlink і камеру з тривісною стабілізацією.

Оновлення Реєстру зброярів є фундаментальним кроком до прозорих оборонних закупівель — Денис Шмигаль

Оновлення Реєстру зброярів є фундаментальним кроком до прозорих оборонних закупівель — Денис Шмигаль

Уряд затвердив створення та роботу єдиної електронної бази виробників і постачальників товарів, робіт і послуг оборонного призначення.

Ворог атакував енергетичну та промислову інфраструктуру Одещини

Ворог атакував енергетичну та промислову інфраструктуру Одещини

Вночі 22 грудня ворог вчергове атакував енергетичну та промислову інфраструктуру Одеської області.

ВАКАНСІЇ

Інспектор прикордонної служби, водій

від 20100 до 20100 грн

Рівне

Державна прикордонна служба України

Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Одесса та Область/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Одеса, Одеська область

Оператор відділу розвідки та корегування БпАК

від 50000 до 120000 грн

Тисмениця

Івано-Франківський РТЦК та СП

Радіотехнік (БПЛА, ЗСУ)

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Токар-фрезерувальник

від 20000 до 50000 грн

Черкаси, Черкаська область

Сержант із матеріального забезпечення, військовослужбовець

від 23500 до 58500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

--- ---