ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

До Одеси прибули кораблі 2-ї постійної протимінної групи НАТО SNMCMG2

Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Березня 2021, 14:07

В акваторію Одеського морського порту сьогодні зайшли чотири кораблі Другої постійної протимінної групи НАТО SNMCMG2. Усі вони пришвартувалися біля одного з причалів Одеського морвокзалу.

До складу корабельної групи входять флагман ― корабель забезпечення S. MEHMET PASA ВМС Турецької Республіки, а також протимінні кораблі AYVALIK ВМС Турецької Республіки, TAJO Королівських ВМС Іспанії, LUPU DINESCU МС Румунії.

Під час візиту планують проведення протокольної зустрічі представників групи з командуванням вітчизняного флоту, а також спільні з ВМС ЗС України тренування в акваторії Чорного моря.

Відвідування закордонних військових кораблів зацікавленими громадянами, у зв’язку з протиепідемічними заходами, не передбачено.

Зазначимо, що 2-га постійна протимінна група НАТО ― одна  з морських груп швидкого реагування НАТО, яка складається з командного судна і не більше 7-8 мінних тральщиків. Мета групи — пошук, виявлення та знищення морських мін, а також супровід кораблів і суден через мінні загородження. Група безпосередньо підпорядкована Об’єднаному командуванню ОЗС НАТО (Неаполь).

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook