ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Президент підписав указ, яким схвалено основні показники оборонного замовлення на 2021-2023 роки

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 31 Березня 2021, 8:07

Президент України Володимир Зеленський підписав указ № 132/2021, яким увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 11 березня 2021 року «Про основні показники державного оборонного замовлення на 2021 рік та 2022, 2023 роки» для задоволення потреб із забезпечення національної безпеки і оборони.

Згідно з рішенням РНБО, уряд має забезпечити доопрацювання основних показників держоборонзамовлення з урахуванням результатів їхнього обговорення та затвердити їх у двотижневий строк.

Також Кабмін має забезпечити фінансування оборонного замовлення на поточний рік у повному обсязі, не допускаючи зменшення видатків державного бюджету та пріоритетних проєктів, зокрема з розвитку ракетного озброєння, яке має здійснюватися виключно за рахунок загального фонду держбюджету.

У тримісячний строк після затвердження умов надання державних гарантій для забезпечення виконання боргових зобов’язань суб’єктів господарювання – резидентів України за кредитами (позиками) уряд, зокрема, має забезпечити укладення державними замовниками держконтрактів з оборонного замовлення.

Також має бути автоматизовано процедури формування й виконання зведеного трирічного плану закупівель товарів, робіт і послуг оборонного призначення за закритими закупівлями. Крім того, необхідно забезпечити безперервність середньострокового планування шляхом розробки відповідних документів у сферах нацбезпеки і оборони на період до 2026 року, затвердивши у місячний строк державні цільові програми розвитку озброєння та військової техніки, реформування й розвитку оборонно-промислового комплексу та створення й освоєння виробництва боєприпасів і продуктів спеціальної хімії.

Кабінет Міністрів також має забезпечити впровадження механізмів недопущення необґрунтованого перегляду основних показників державного оборонного замовлення впродовж поточного року тощо.

Крім того, у рішенні зазначається, що уряд має забезпечити розробку та схвалення проєкту закону про Державний бюджет України на 2022 рік з урахуванням пропозицій РНБО щодо статей, пов’язаних із забезпеченням національної безпеки і оборони України.

Державні замовники з оборонного замовлення серед іншого мають забезпечити виконання державного оборонного замовлення у поточному році. Також вони мають забезпечити укладення довгострокових контрактів з підприємствами оборонно-промислового комплексу України на розробку та виробництво озброєння, військової та спеціальної техніки за номенклатурою та в обсягах, визначених основними показниками держоборонзамовлення на 2021-2023 роки, і забезпечити закупівлю за імпортом озброєння та військової техніки, виробництво яких не налагоджено в Україні.

Цим же указом визнається таким, що втратив чинність, Указ Президента України від 16 січня 2019 року №10 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 26 грудня 2018 року «Про основні показники державного оборонного замовлення на 2019 рік та 2020, 2021 роки».

Читайте нас у Facebook
росіяни знову поширюють фейки щодо так званої евакуації з Харкова

росіяни знову поширюють фейки щодо так званої евакуації з Харкова

Противник вкотре поширює публікації, які спрямовані на дестабілізацію ситуації в Україні.

Омбудсман: У 2024 році групи НПМ здійснили вже 112 відвідувань місць несвободи

Омбудсман: У 2024 році групи НПМ здійснили вже 112 відвідувань місць несвободи

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець долучився до засідання Консультативної ради з питань реалізації національного превентивного механізму.

Українська авіація завдала 8 ударів по ворожих позиціях

Українська авіація завдала 8 ударів по ворожих позиціях

Армія рф не відмовляється від наміру витіснити наші підрозділи із плацдармів на лівобережжі Дніпра на Херсонському напрямку.

«Нескорена Україна у війні цивілізацій»: у Києві презентували унікальний фотолітопис

«Нескорена Україна у війні цивілізацій»: у Києві презентували унікальний фотолітопис

В інформаційному агентстві «Укрінформ» відкрили фотовиставку «Воїни світла» та презентували фотолітопис «Нескорена Україна у війні цивілізацій».

Наші воїни відбили 34 ворожі штурми на Бахмутському та Новопавлівському напрямках

Наші воїни відбили 34 ворожі штурми на Бахмутському та Новопавлівському напрямках

Протягом доби зафіксовано 71 бойове зіткнення. Загалом, ворог завдав 4 ракетних та 43 авіаційних удари, здійснив 43 обстріли з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.

Ворог атакував Дніпропетровщину артилерією, дронами та ракетою: є руйнування

Ворог атакував Дніпропетровщину артилерією, дронами та ракетою: є руйнування

Упродовж дня армія рф 17 разів атакувала Нікопольщину артилерією та ударними дронами.

Захищаємо світ

00
00
00
ВАКАНСІЇ

Інструктор забезпечення навчально-тренувального процесу обслуг ЗРК

від 27000 до 30000 грн

Васильків, Київська область

Водій

від 21000 до 50000 грн

Балта

Військова частина А1559

Навідник

від 20000 до 125000 грн

Богодухів

209 батальйон Сил ТрО

Бойовий медик

від 30000 до 120000 грн

Київ

20 окремий батальйон спеціального призначення

Водій, військовослужбовець

від 21000 до 120000 грн

Миколаїв

189 окремий батальйон 123 ОБр ТрО