ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

Зробити ветеранський спорт окремим видом спортивної діяльності: Мінветеранів удосконалює закон

Новини Спорт
26 Березня 2021, 10:42
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

Під час відвідин спорткомплексу КБ-75 у Кривому Розі міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна розповіла, що наразі Мінветеранів працює над змінами до закону про фізкультуру та спорт, щоб зробити ветеранський спорт окремим видом спортивної діяльності.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

«Ми маємо зламати стереотип і зробити так, щоб ветеран сприймався не як тягар, а став локомотивом розвитку громади та суспільства. А заняття спортом — підіймає дух воїнів, які воювали. Наразі ми працюємо над тим, щоб внести зміни до закону про фізичку культуру і спорт та зробити ветеранський спорт окремим видом спортивної діяльності. Це дозволить нарівні з іншими видами спорту отримати відповідне державне фінансування, щоб це було на державному рівні Міністерства молоді та спорту та Мінветеранів», — зазначила Юлія Лапутіна.

Міністерка також нагадала, що наразі в Україні відбуваються відбіркові змагання до нашої національної збірної, яку запросили у США на «Ігри воїнів». Вона запропонувала містянам Кривого Рогу, які є учасниками АТО/ООС та мають поранення або вади внаслідок війни, ознайомитися з інформацією на офіційному сайті Warrior Game та долучитися до програми.  Про ці міжнародні змагання АрміяInform розповідала раніше. Загалом 40 українців, що пройдуть відбір, виступлять на «Іграх воїнів» (Warrior Game), які відбудуться з 8 по 23 вересня в Орландо (штат Флорида, США).

«Ми цим дуже пишаємося. 40 українських військовослужбовців-ветеранів візьмуть у вересні участь у цих іграх, і сподіваюся, що й ваші містяни будуть представлені в них», — підкреслила Юлія Лапутіна.


Павлоград під ударом російських авіабомб: Президент закликав союзників посилити українське ППО
Павлоград під ударом російських авіабомб: Президент закликав союзників посилити українське ППО

Окупанти завдали ударів по українських містах, зокрема керованими авіабомбами.

Геть із «кілзони»: як операторів дронів-перехоплювачів відсувають далі від фронту
Геть із «кілзони»: як операторів дронів-перехоплювачів відсувають далі від фронту

У 3-му корпусі випробовують систему дистанційного керування дронами-перехоплювачами, щоб відвести операторів із зони ураження ворожих FPV-дронів.

У Московській області розбився російський Су-57
У Московській області розбився російський Су-57

У четвер, 23 липня, в Одинцовському районі Московській області розбився російський військовий літак.

«Чотири, шість чи вісім коліс — горять однаково»: полк «Рейд» показав полювання на російські НРК
«Чотири, шість чи вісім коліс — горять однаково»: полк «Рейд» показав полювання на російські НРК

Росіяни дедалі частіше перекидають вантажі наземними роботами, але українські дрони вже полюють і на них.

ВАКАНСІЇ
RobotaUa Фельдшер

Дніпро

93-тя окрема механізована бригада «Холодний Яр"

WorkUa Помічник гранатометника

від 21400 до 121400 грн

Дніпро

31 Бр НГУ ім. генерал-майора Олександра Радієвського

RobotaUa Інспектор-кінолог

Могилів-Подільський

Державна прикордонна служба України

RobotaUa Кулеметник

від 21000 до 121000 грн

Червоноград

Червоноградський РТЦК та СП

WorkUa Водій, військовослужбовець

від 21000 до 21000 грн

Львів

125 ОБр СВ ЗСУ

RobotaUa Стрілець-зенітник (морська піхота)

Яворів

Яворівський РТЦК та СП