ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Ветерани АТО/ООС Одещини активно вакцинуються від Covid 19

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 26 Березня 2021, 11:37

Ветерани російсько-української війни та члени їхніх родин найбільшої на Одещині Громадської організації ветеранів та інвалідів АТО/ООС «Рапіра», яка має свої осередки не тільки в обласному центрі, а також у містах Чорноморськ, Овідіополь, Біляївка, провели щеплення від Covid 19. Це стало можливим завдяки досягнутій домовленості з  Одеським Центром первинної медичної (медико-санітарної) допомоги  № 3. Медична установа є комунальним закладом охорони здоров’я Одеської міської ради, що надає первинну медико-санітарну допомогу населенню м. Одеса.

– Нам запропонували провести щеплення вакциною Covishield усіх членів організації та членів їхніх родин у будь-який зручний для нас час, − розповів голова ГО «Рапіра» Геннадій Дашко. − Більшість з нас підтримали цю пропозицію і дали згоду на щеплення, тому що реально оцінюють загрозу від можливого захворювання на Covid 19. Для того, щоб не створювати черг у закладі, для кожного було визначено дні та час проведення щеплення. Отже, вакцинування  проходило організовано, без затримок. Як запевнили нас співробітники Центру, друге щеплення за три місяці також проведуть в цьому закладі тією же вакциною. За відгуками тих, хто пройшов вакцинацію, самопочуття не погіршилося, негативних наслідків від щеплення не було.

− Ніч після вакцинації минула нормально. Були відчуття, схожі на застуду, але зізнаюсь, що я цього очікував, бо ж організм запускає імунні процеси,  – розповів про свої відчуття ветеран АТО В’ячеслав Сопільняк. − Нині все пройшло. Краще кілька годин потерпіти, ніж тижнями провести в лікарні, якщо місце знайдеться, і дай боже не потрапити на ШВЛ.

− Не такий страшний чорт, як його малюють, − також поділився своїми враженнями член «Рапіри» Андрій Яшманов. − Якщо є можливість, то робіть щеплення, досить витрачати шалені гроші на лікування, годувати аптеки та піддавати життя ризику.

Як розповіли лікарі Центру, Covishield є високоефективним препаратом, що підкріплено даними досліджень третьої фази у Бразилії та Великій Британії. Клінічні випробування − це трифазний процес, під час якого визначають, чи викликає вакцина гарну імунну реакцію та чи не має вона неприйнятних побічних ефектів.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Збивають FPV-дрони з дробовиків: військовий «Ножовик» став автором курсу «Дроноцид»

Ігор Пушкарьов з позивним «Ножовик» — керівник інструкторської групи 413-го полку СБС «Рейд» та автор курсу «Дроноцид».

«Випалюємо дотла»: гармаші 57-ї бригади зачищають позиції ворога на Вовчанському напрямку
«Випалюємо дотла»: гармаші 57-ї бригади зачищають позиції ворога на Вовчанському напрямку

Українські артилеристи завдають точних ударів по укриттях противника, не залишаючи шансів на виживання.

«На тобі броня, боєкомплект, зброя, і ти у човні»: боєць «Морячок» про виїзди на окупований берег Дніпра
«На тобі броня, боєкомплект, зброя, і ти у човні»: боєць «Морячок» про виїзди на окупований берег Дніпра

Для прикордонника з позивним «Морячок» лівий берег Дніпра давно перестав бути просто точкою на мапі. Це місце, де кожен виїзд перевіряє на витривалість.

У Львові відкрили Центр ветеранського та адаптивного спорту
У Львові відкрили Центр ветеранського та адаптивного спорту

На базі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького відкрили Центр ветеранського та адаптивного спорту — «Ліга Нескорених».

FPV, ампутація і підрив на міні: неймовірна історія порятунку
FPV, ампутація і підрив на міні: неймовірна історія порятунку

У районі Костянтинівки бійці бригади «Хижак» при Департаменті патрульної поліції змогли евакуювати пораненого побратима.

Впровадження стандартів НАТО: представники ДШВ пройшли курс із аналізу об’єднаних операцій у Польщі
Впровадження стандартів НАТО: представники ДШВ пройшли курс із аналізу об’єднаних операцій у Польщі

Представники Десантно-штурмових військ взяли участь у спеціалізованому курсі НАТО.

ВАКАНСІЇ
Мінометник

від 50000 до 121000 грн

Дніпро

Індустіральний РТЦК та СП (Дніпро)

Номер обслуги 5 ОШБр

від 20000 до 120000 грн

Київ, Київська область

Оператор БПЛА Збройних Сил України

від 20500 до 124000 грн

Кам'янське, Дніпропетровська область

Начальник ремонтної майстерні, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Кухар, військовослужбовець

від 21000 до 21000 грн

Київ

Військова частина 3078 НГУ

Водій

від 21000 до 21000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

--- ---