ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Полтавські авіатори вшанували пам’ять бойових побратимів, які загинули на Сході України

Прочитаєте за: < 1 хв. 26 Березня 2021, 16:35 5

Поминальна панахида й врочисте покладання квітів до пам’ятного знаку полеглим на Сході авіаторам-вертолітникам відбулась в окремій бригаді армійської авіації імені Ігоря Сікорського, що на Полтавщині.

Так вшанували пам’ять екіпажу вертольота Мі-2У, який 26 березня 2017 року загинув, виконуючи бойове завдання на Донеччині.

– Командир екіпажу підполковник Євгеній Волошин та його бойові побратими капітан Дмитро Мовчан і старший лейтенант Роман Кандулдо останньої миті залишились вірними військовій присязі, – сказав заступник командира авіаційної бригади з морально-психологічного забезпечення підполковник Євген Кульбіда. – Їхня самовідданість і мужність стали яскравим прикладом для наслідування усім поколінням воїнів-авіаторів.

Упродовж мітингу-реквієму світлу пам’ять героїв поминальною молитвою вшанував священник Української православної церкви отець Іван. А бойові друзі героїв поділились спогадами про їхній життєвий шлях та спільну службу.

Поклали квіти і до пам’ятного знаку загиблому екіпажу, що на території філії Національного військово-історичного музею – Полтавського музею важкої бомбардувальної авіації.

Символічним доповненням до слів глибокої шани полеглим стала і чергова льотна зміна, яку воїни-вертолітники присвятили своїм товаришам.

Слід додати, що цього ж дня відбулось вшанування пам’яті воїнів-вертолітників і в населених пунктах, де їх поховано – містах Кременчук, Горішні Плавні й Семенівка.

Фото автора

19

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
Новини