ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Резервісти-зв’язківці обирають військову службу за контрактом

Військовий вишкіл Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 25 Березня 2021, 20:15

На базі 179-го навчально-тренувального центру військ зв’язку Збройних Сил України, що на Полтавщині, підійшли до завершення збори з фахової підготовки військовослужбовців оперативного резерву першої черги.

Протягом місяця близько 60 резервістів опановували навчальний курс, складений за сучасними методичними розробками та з урахуванням досвіду ведення бойових дій на Сході країни.

Окрім вивчення професійної спеціалізації, що становила близько 90 відсотків навчального плану, слухачі займалися вогневою, тактичною та інженерною  підготовкою.

Одними з основних чинників позитивної мотивації резервістів до опанування спеціальністю заступник начальника навчального центру з морально-психологічного забезпечення підполковник Юрій Кривоніс вважає осучаснення матеріально-технічної бази засобів зв’язку та прив’язку військовослужбовців резерву до конкретної військової частини, до якої у разі потреби вони будуть призвані.

— У разі мобілізації це значною мірою розв’яже проблеми комплектування спеціалістами визначеного рівня, — додав офіцер.

Ще одним важливим елементом фахової підготовки військовослужбовців резерву заступник командира військової частини назвав фактор їхньої професійної орієнтації на користь служби за контрактом.

— Якщо на вхідному опитуванні кількість охочих підписати контракт з військом становила лише кілька осіб, то на вихідній співбесіді ця цифра зросла майже до п’ятої частини від усього особового складу, — зазначив  головний старшина Командування військ зв’язку та кібербезпеки Генерального штабу Збройних Сил України старший прапорщик Микола Яценко, який провів у навчальному центрі зустріч з воїнами-резервістами.

Основний спектр питань, який викликав зацікавленість у присутніх, стосувався особливостей та умов проходження контрактної служби, видів забезпечення, термінів контракту тощо.

Окремо старший прапорщик Микола Яценко зупинився на перспективах кар’єрного зростання воїнів-зв’язківців, пакеті соціальних пільг для учасників бойових дій і миротворчих контингентів.

А закріпили резервісти навчальну програму виконанням практичних стрільб зі штатної зброї.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Об’єкт ядерної інфраструктури поблизу ЧАЕС після атаки російського БПЛА: опубліковані нові фото
Об’єкт ядерної інфраструктури поблизу ЧАЕС після атаки російського БПЛА: опубліковані нові фото

Офіс Генерального прокурора опублікував фото з місця удару російського дрона по території Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива.

Володимир Зеленський прибув до Британії, де відбудеться зустріч у форматі E3 плюс Україна
Володимир Зеленський прибув до Британії, де відбудеться зустріч у форматі E3 плюс Україна

Президент України Володимир Зеленський у неділю прибув з офіційним візитом до Великої Британії.

Тотальне знищення на Запоріжжі: бійці ГУР не залишають окупантам шансів
Тотальне знищення на Запоріжжі: бійці ГУР не залишають окупантам шансів

Пілоти Департаменту активних дій ГУР МОУ показали, як нищать особовий склад ворога та спопеляють ворожі військові цілі на Запорізькому напрямку.

СБУ кваліфікує удар рф по сховищу ядерного палива біля ЧАЕС, як воєнний злочин
СБУ кваліфікує удар рф по сховищу ядерного палива біля ЧАЕС, як воєнний злочин

Слідчі СБУ вважають воєнним злочином російський удар по будівлі Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива, який знаходиться біля ЧАЕС.

Від початку доби агресор 71 раз атакував позиції Сил оборони — Генштаб ЗСУ
Від початку доби агресор 71 раз атакував позиції Сил оборони — Генштаб ЗСУ

Найбільше ворог  атакував на Гуляйпільському напрямку, де відбулося 20 боїв.

Загинув, бо перечепився об мертвого попередника: на одному місці вбили трьох російських штурмовиків
Загинув, бо перечепився об мертвого попередника: на одному місці вбили трьох російських штурмовиків

Оператори 3-го батальйону «Свобода» 4-ї бригади оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука «Рубіж» зробили успішну засідку.

ВАКАНСІЇ
Моторист-рульовий катера

від 21000 до 50000 грн

Київ

Військова частина А4269

Оператор радіолокаційної станції

від 20000 до 120000 грн

Геча, Закарпатська область

Радіотелеграфіст, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Стрілець, помічник гранатометника

від 21000 до 121000 грн

Краматорськ

81 ОАеМБр

Інспектор прикордонної служби, кухар

від 21000 до 24000 грн

Чоп

Державна прикордонна служба України

Начальник станції метеорологічної групи

від 24000 до 27000 грн

Умань

Військова частина А2614

--- ---