ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Перехоплення реальних цілей та імітація їх знищення

Прочитаєте за: < 1 хв. 23 Березня 2021, 17:24

У Повітряних Силах Збройних Сил України відбулось комплексне тренування чергових сил ППО. По всій території України тренувалися винищувачі, підрозділи зенітних ракетних та радіотехнічних військ, розвідки, а також радіоелектронної боротьби.

Як повідомили журналістові АрміяInform у Командуванні Повітряних Сил, чергові сили ППО працювали по реальних цілях — їх роль виконували літаки тактичної авіації. Також у командуванні виду додають, що тренувалися майже всі підрозділи, що залучені до несення бойового чергування.

— Тренування чергових сил з протиповітряної оборони держави відбуваються постійно, — говорить командувач операційного командування КПС полковник Валентин Листопад. — У них беруть участь екіпажі чи не всіх авіаційних бригад Повітряних Сил, зенітні ракетні дивізіони, радіотехнічні бригади та інші підрозділи. Торік органи військового управління перейшли на нову організаційно-штатну структуру, тому щоразу відпрацьовуємо взаємодію відповідно до нових стандартів.

Щодо результатів тренування, зокрема повітряних перехоплень, імітації пусків зенітних ракет чи радіолокаційної розвідки в операційному командуванні, інформацію не деталізують, утім, тимчасовий виконувач обов’язків командувача Повітряних Сил генерал-лейтенант Аркадій Вашутін оцінює рівень проведення тренування позитивно.

11

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки: ,