ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Полтавщині завершується навчальний курс фахівців зв’язку для миротворчих підрозділів

Прочитаєте за: 2 хв. 23 Березня 2021, 18:56 7

На базі 179-го об’єднаного навчально-тренувального центру військ зв’язку, що на Полтавщині, триває завершальний етап навчального курсу підготовки категорій спеціалістів чергової ротації до 18-го окремого вертолітного загону місії ООН зі стабілізації в Конго, Демократичній Республіці Малі та національного контингенту в Косові.

Протягом місячного терміну слухачі опановували навчальну програму, максимально адаптовану до обслуговування сучасних систем зв’язку та автоматизації, а також відповідно до стандартів НАТО.

— Якщо порівнювати з попереднім роком, підготовка зв’язківців зазнала суттєвих змін, — розповів начальник циклової комісії навчального центру підполковник Сергій Михайличенко. — Основний алгоритм навчання залишився незмінним, тобто до навчальних планів увійшли спеціальна, тактико-спеціальна та мовна підготовка. Але цього року зроблений акцент на практичну складову, яка зі 150 навчальних годин становить близько 80 відсотків.

Крім того, за словами офіцера, з нинішньою каденцією слухачів успішно апробована система самостійної ретрансляції «із теорії у практику». Тобто після теоретичного ознайомлення з визначеною темою слухачам надавалась можливість самостійно організувати роботу на засобах зв’язку та комп’ютерних системах, без втручання викладача.

— Це суттєво підвищило якість засвоєння матеріалу та активізувало процес активного мислення й технічного аналізу серед військовослужбовців, — додав підполковник С. Михайличенко.
Цьогорічну навчальну програму з мовної підготовки, за словами старшого викладача Марини Петрової, значно посилила саме розмовна складова. — Раніше головний акцент робили на умінні слухачів перекладати технічну документацію та мати мінімальний мовний рівень, — підкреслила пані Марина. — А сьогодні наші зв’язківці повинні чітко організовувати зв’язок і вільно спілкуватись англійською мовою.

— Усі без винятку слухачі мають бойовий досвід на Сході країни, близько половини вже виконували завдання у складі миротворчих сил, — зазначив заступник начальника навчально-тренувального центру з морально-психологічного забезпечення підполковник Юрій Кривоніс.

— До підписання контракту зі Збройними Силами я закінчив тернопільський виш за спеціальністю «Комп’ютерні технології», — розповів офіцер-зв’язківець Вадим. — Для мене це буде перша ротація. Програма навчання і мені, і моїм товаришам прийшлась до вподоби, вона динамічна і сучасна. До того ж вона максимально враховує загальноосвітній і фаховий рівень кожного слухача.

 

17

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
Навчання та тренування