У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…
Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак на селекторній нараді щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби, яка відбулася під головуванням Президента України Володимира Зеленського, повідомив, що в українській армії вже вакциновано понад 13 тисяч осіб. Про це інформує Офіс Президента.
За результатами наради Володимир Зеленський заявив, що має намір якнайшвидше підписати ухвалений парламентом 19 березня закон, згідно з яким держава бере на себе відповідальність за наслідки після щеплення проти коронавірусу. Після цього постановою Кабінету Міністрів буде створено спеціальний компенсаційний фонд.
Своєю чергою, Прем’єр-міністр Денис Шмигаль доручив міністру охорони здоров’я Максиму Степанову внести зміни до плану вакцинації, які дадуть змогу якнайшвидше вакцинувати громадян, що записались на щеплення через портал «Дія».
Також уряд працює над тим, щоб якнайшвидше отримати обіцяні вакцини від COVID-19. Наразі домовленості є не лише в межах програми COVAX, а й щодо вакцин Covishield, Sinovac, Pfizer.
Серед лідерів — 47 механізована бригада «Магура», 15 бригада артрозвідки «Чорний ліс», 105-та бригада ТрО та підрозділи ДШВ.
Цієї ночі українські далекобійні санкції досягли двох нафтопереробних заводів на російській території.
Почалося бета-тестування автоматичних переведень між підрозділами корпусу без погодження з безспосереднім командиром, яке доступне для солдатів та сержантів.
Навідник зенітного артилерійського відділення в 126 ОБр ТРО
від 20000 до 120000 грн
Херсон, Херсонська область
У 57-й окремій мотопіхотній бригаді імені кошового отамана Костя Гордієнка чекають на готових повернутися після СЗЧ і гарантують справедливе людяне відношення. Про це розповів…