Стабілізація та повільне відновлення 2024 рік — третій рік широкомасштабної війни — минув під знаком стабілізації української економіки. Після падіння…
Українська урядова делегація в рамках візиту до Німеччини досягла домовленостей стосовно нових напрямків двостороннього співробітництва в галузі відновлювальної енергетики, кібербезпеки, освіти, ІТ та інших сферах.
Як передає Укрінформ, про це за підсумками візиту повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль у Фейсбуці.
«Україна та Німеччина зміцнюють партнерські відносини. Цього тижня наша урядова команда мала дводенний робочий візит до Берліна й Дюссельдорфа, під час якого ми провели низку зустрічей на найвищому рівні… Результатом цих зустрічей стали домовленості про розвиток нових напрямків співробітництва, таких як водень, критична сировина й відновлювальна енергетика, кібербезпека, освіта», – написав Прем’єр.
За словами Шмигаля, багато питань було присвячено зміцненню підтримки України на шляху до ЄС та НАТО, а також протидії гібридним загрозам з боку Росії. Зокрема, відбулись предметні діалоги з міністром економіки й енергетики Петером Альтмаєром, очільником МЗС Гайко Маасом, міністром оборони Аннегрет Крамп-Карренбауер, правлячим бургомістром Берліна Міхаелем Мюллером.
Зокрема, очільник українського уряду зазначив, що із канцлером ФРН Ангелою Меркель відкрив IV українсько-німецький економічний форум, а також провів двосторонні зустрічі з федеральним президентом Франком-Вальтером Штайнмаєром, головою партії ХДС Арміном Лашетом, президентом Бундестагу Вольфгангом Шойбле, президентом Бундесрату Райнером Хазелоффом та іншими.
Крім того, Прем’єр-міністр повідомив про підписання меморандуму про співпрацю в сфері діджиталізації.
«Одним із важливих результатів робочого візиту до Німеччини стало зміцнення партнерства у сфері діджиталізації. Під час нашої зустрічі з прем’єр-міністром землі Північний Рейн-Вестфалія Гендріком Вюстом було підписано меморандум між UkraineInvest, агенцією NRW.Global Business, представниками українських ІТ спільнот і двома німецькими бізнес-асоціаціями», – підкреслив Шмигаль.
Як повідомляв Укрінформ, Шмигаль під час зустрічі з міністром закордонних справ ФРН Гайко Маасом в рамках робочого візиту до Німеччини наголосив, що Україна прагне вступити до ЄС та НАТО і сподівається на підтримку Німеччини у цих питаннях.
@armyinformcomua
Невідомі диверсанти продовжують підривну діяльність на території країни-агресора.
У суботу, 18 січня, Міністр оборони України Рустем Умєров провів переговори з главами МЗС та представниками Албанії, Боснії і Герцеговини, Молдови, Північної Македонії, Румунії, Словенії, Туреччини, Хорватії та Чорногорії.
Російські війська продовжують застосовувати проти українських захисників спеціальні боєприпаси, споряджені отруйними речовинами.
Міністерство оборони України координуватиме разом з Організацією з науки та технологій НАТО (NATO Science and Technology Organization — STO) дослідження у військовій сфері.
Головнокомандувач Збройних Сил Олександр Сирський опублікував добірку зі знищенням техніки та піхоти російських окупантів.
Обов’язковий курс базової загальновійськової підготовки для студентів вишів, який стартує з вересня 2025 року, складатимеься з теоретичної частини, що займе 90 академічних годин, та практичної — 210 академічних годин.
від 50000 до 120000 грн
Вся Україна
66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго
від 20000 до 30000 грн
Дніпро
Комендатура військових сполучень (Дніпро)
Стабілізація та повільне відновлення 2024 рік — третій рік широкомасштабної війни — минув під знаком стабілізації української економіки. Після падіння…