ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як «Гіацинти» готуються до міжнародних навчань

Прочитаєте за: < 1 хв. 17 Березня 2021, 18:27

На території Міжвидового центру підготовки підрозділів, розташованого на Київщині, триває польовий вишкіл однієї з батарей артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Романа Дашкевича. Ця батарея зі 152-мм гарматами 2А36 «Гіацинт-Б» на озброєнні невдовзі вирушить за кордон для участі в міжнародних навчаннях, до яких наразі готується у посиленому режимі.

— Наразі з особовим складом артилерійської батареї тривають заняття зі спеціальної підготовки, — розповідає заступник командира дивізіону з морально-психологічного забезпечення лейтенант Сергій Болохівський. — Проводять заняття за категоріями: обслуги гармат відпрацьовують дії під час ведення бойових дій, а відділення розвідки займаються підготовчою і бойовою роботою з ведення артилерійської розвідки.

Як розповіли журналістові АрміяІnform у бригаді, мета занять, що тривають останніми днями, — злагодження батареї у складі відділень та обслуг і відточення майстерності бойової роботи обслуги як єдиного механізму. Досвіду гармашам не бракує, адже переважна більшість воїнів батареї — учасники бойових дій. Також підрозділи цієї бригади неодноразово залучали до багатонаціональних навчань, вони ставали призерами й переможцями фахових конкурсів на найкращі артилерійську батарею, обслугу у вітчизняному війську. І тепер, озброївшись цим досвідом, гармаші наполегливо готуються до відповідальних навчань, де представлятимуть Україну на міжнародній арені.

15

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram