Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….
Інформаційно-агітаційний захід відбувся на базі Кременчуцького вищого професійного училища № 7 за ініціативи та сприяння командування військового коледжу сержантського складу ВІТІ імені Героїв Крут, керівництва навчального закладу та громадської організації «Координаційний центр об’єднань ветеранів АТО».
Про історію військового коледжу, специфіку професії військового зв’язківця, умови вступу та навчання присутнім розповіли старший викладач підполковник Олександр Поляков, курсанти Анастасія Нетребко та Денис Шевчук.
Жваве спілкування з аудиторією відбулося у формі численних запитань до спікерів відносно особливостей та характеру навчального процесу, умов проживання та матеріального забезпечення, перспектив подальшого кар’єрного зростання. Гостям заходу на доповнення до виступів представників військового коледжу була представлена відеопрезентація навчального закладу.
Особливу зацікавленість у присутніх викликали сучасні зразки засобів зв’язку. Юнаки та дівчата зі щирим захопленням оцінили і зовнішній вигляд, і тактико-технічні характеристики сучасного обладнання зв’язку, а також мали можливість і самі провести сеанс виходу в етер.
— Найбільш яскравим враженням від заходу за словами підполковника Олександра Полякова стало те, що учнівська молодь дедалі більше цікавиться військовою службою і особливо — умовами вступу до профільних вишів. Причому, бажаючих побільшало у рази саме серед дівчат, — додав офіцер.
Водночас від імені керівництва училища, за сприяння Міністерства інформаційної політики воїнам-зв’язківцям передали близько 60 сучасних друкованих видань культурно-просвітнього та військово-історичного спрямування. Особливе місце серед них посідають видання про війну на Сході держави, спогади учасників бойових дій, членів родин полеглих воїнів.
На завершення заходу гості ознайомились з унікальними експозиціями музею АТО/ООС та музею військової історії міста Кременчука, які були створені та діють на базі училища.
Фото автора
На Слов’янському напрямку тривають інфільтрації ворожих піхотинців та масові атаки безпілотників.
У понеділок, 6 квітня, президент України Володимир Зеленський заслухав доповідь військового командування щодо ситуації на фронті.
Російського агента, який у травні 2025 року намагався пустити під укіс вантажний потяг Укрзалізниці на Київщині, засудили до 15 років позбавлення волі.
Від початку доби кількість атак агресора становить 56.
Воєнна розвідка ідентифікувала одного з ліквідованих окупантів на Донеччині — громадянина Непалу Мадана Кумала (Madan Kumal), 08.11.1995 року народження.
У понеділок, 6 квітня, у Харкові стався новий напад на групу оповіщення Територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
Ці та інші обов’язкові елементи є звичними на сьогодні складниками сучасної базової загальновійськової підготовки, яка пройшла кілька етапів трансформації та вдосконалень від початку широкомасштабного вторгнення….