ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У ВІТІ відбулося обговорення основних напрямів трансформації військової освіти

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Березня 2021, 20:28

До Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут з робочим візитом завітав директор Департаменту військової освіти і науки Міністерства оборони України Володимир Мірненко.

Основною метою заходу стало вивчення питань організації освітньої діяльності та доведення основних напрямків оборонної реформи щодо розвитку військової освіти, зокрема створення багаторівневої системи професійної військової освіти відповідно до стандартів НАТО та найкращих вітчизняних і закордонних практик.

Зустріч налічувала декілька частин. Пан Мірненко зустрівся із керівним складом інституту, ознайомився з матеріально-технічною базою кафедр та організацією навчального процесу, а також поспілкувався з науково-педагогічним складом ВІТІ щодо основних напрямів трансформації військової освіти.

Під час зустрічі порушили низку важливих питань щодо військової освіти в Україні, акредитації навчального закладу, передумов трансформації підготовки майбутніх офіцерів за стандартами НАТО та обов’язкового вивчення англійської мови, якою протягом найближчих п’яти років повинен оволодіти кожен офіцер Збройних Сил України.

 

Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
Чи ласти не їдуть? На кордоні затримали ухилянта-підводника
Чи ласти не їдуть? На кордоні затримали ухилянта-підводника

Прикордонники Могилів-Подільського загону викрили спробу незаконного перетинання державного кордону.

Прямий ефір: ліквідація русні мінами, знищили «Іскандер» перед пуском, п’яний окупант на штурмі
Прямий ефір: ліквідація русні мінами, знищили «Іскандер» перед пуском, п’яний окупант на штурмі

На Словʼянському напрямку окупанти пішли в штурм на «обвареній» МТ-ЛБ та чотирьох мотоциклах.

«Порушення логістики противника — окремий напрямок роботи»: на Харківщині прикордонники винищують транспорт росіян
«Порушення логістики противника — окремий напрямок роботи»: на Харківщині прикордонники винищують транспорт росіян

Знищення ворожого транспорту в тилу росіян є наразі одним з головних завдань дронарів-прикордонників на Південно-Слобожанському напрямку.

Які документи може посвідчити командир: Міноборони пояснило, де можна обійтися без нотаріуса
Які документи може посвідчити командир: Міноборони пояснило, де можна обійтися без нотаріуса

Командири військових частин мають повноваження посвідчувати документи, що мають повну юридичну силу нотаріально посвідчених актів.

З лайна та палок: росіяни стали активно розставляти макети своїх систем ППО
З лайна та палок: росіяни стали активно розставляти макети своїх систем ППО

Противник відчуває послаблення власної ППО ближньої дії та компенсує це встановленням хибних цілей-макетів з ціллю відволікання наших ударних засобів.

Від початку доби ворог 67 разів атакував позиції українських захисників
Від початку доби ворог 67 разів атакував позиції українських захисників

Ворог здійснив 67 спроб атакувати українських позицій, найактивніші бої відбувались на Північно–Слобожанському і Курському напрямках.

ВАКАНСІЇ
Снайпер 135 окремого батальйону

від 20100 до 120000 грн

Обухів

135 окремий батальйон територіальної оборони

Військовослужбовець ЗСУ

від 20100 до 120100 грн

Запоріжжя

Старобільський РТЦК та СП

Технік РТБ, військовослужбовець

від 23500 до 53500 грн

Кам'янка-Бузька

Військова частина А4623

Стрілець-снайпер (ма́рксман)

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

112 окремий батальйон 110 ОБрТрО

Стрілець

від 21000 до 50000 грн

Калинівка (Вінницька обл.)

Військова частина А1119

Стрілець у 66 ОМБр ім. князя Мстислава Хороброго ЗСУ

від 50000 до 120000 грн

Київ, Київська область

--- ---