ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Києві відкрили виставку JUS IN BELLO про долі людей, які зруйнувала російська агресія

Прочитаєте за: 2 хв. 15 Березня 2021, 18:48

15 березня відбулося офіційне відкриття документальної виставки JUS IN BELLO у виставковому просторі Музею історії Києва. Про це йдеться на сторінці Генерального штабу ЗС України в Facebook.

Виставка розповідає про історії людей, життя яких зруйнувала збройна агресія російської федерації проти України, заради яких остання бореться на всіх фронтах ― воєнному, дипломатичному, інформаційному.

На виставці відбувся показ документальних кадрів, зроблених Сергієм Моргуновим у населених пунктах Донецької та Луганської областей протягом 2014–2020 років, де була вщент знищена інфраструктура, а люди лишились без роботи та базових життєвих благ.

Виставку відкрили британський фотограф-документаліст Марк Невіл та Віцепрем’єр-міністр ― Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков.

Свою підтримку заходу засвідчили Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба та заступник Міністра юстиції України ― Уповноважений у справах Європейського суду з прав людини Іван Ліщина.

Були присутні й представники дипломатичних установ, правозахисних, громадських, благодійних організацій, міжнародні експерти, журналісти.

У межах презентації відбулась дискусійна панель за участю представників державних та громадських інституцій на тему неминучості відповідальності російської федерації за злочини проти українських громадян в Донецькій, Луганській областях та АР Крим.

Нагадаємо, що Сергій Моргунов ― незалежний український режисер, оператор, документальний фотограф та громадський активіст. Брав участь у міжнародних виставках, публікується у іноземних ЗМІ та тематичних книгах. Із 2014 року документує наслідки збройної агресії РФ проти України, знімає вздовж лінії бойового зіткнення. У березні 2017-го номінований на Joop Swart World Press Photo.

Виставка триватиме до 22 березня 2021 року в Музеї історії міста Києва, вул. Богдана Хмельницького, 7.

Вхід безкоштовний.

Читайте нас в Telegram