ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Вітання для добровольців пролунали з найбільшої сцени Галичини

Прочитаєте за: 2 хв. 14 Березня 2021, 8:55

У Львові в приміщені «Центру Довженка» із найбільшої сцени Галичини привітали воїнів, які 2014 року в лавах добровольчих батальйонів стали на захист України.

— Ми довго думали, як цього року вшанувати наших Героїв, — розповіла організаторка заходу Андріяна Дигдалович. — Багато коректив вніс карантин, але ми все ж таки вирішили в невеликій кількості та в просторому приміщенні зробити такий камерний концерт для добровольців і членів їхніх сімей.

На творчу зустріч насамперед були запрошені ті, хто виконав свій обов’язок перед суспільством і Батьківщиною, прийняв на себе один з перших потужних ударів від окупанта та зупинив російську нечисть, що кривавою хвилею накривала Україну. Для них свої виступи присвятили капела «Ягілка» під керівництвом Ірини Воловецької, гурт «Кулі» та відома ведуча телевізійних патріотичних програм Ксенія Клим.

— На жаль, наше суспільство почало звикати до війни, — сказала на завершення Андріяна Дигдалович. — І втрати на фронті, і посилення російського тиску тут, в тилу, вже не сприймаються так боляче, як на початку російської агресії. Тому ми в такий спосіб хочемо сказати нашим захисникам — дякую! А ще… нагадати всім громадянам вільної України, завдяки кому вони мають мирне небо над головою.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram