ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Відбулась урочиста церемонія першого погашення поштових марок «Збройні Сили України. Сухопутні війська»

Прочитаєте за: 3 хв. 14 Березня 2021, 13:02 14

Сьогодні, 14 березня, у Центральному будинку офіцерів Збройних Cил України  з нагоди Дня українського добровольця відбулася урочиста презентації першого погашення поштових марок «Збройні Сили України. Сухопутні війська». Марки введено в обіг із накладом маркового аркуша 20 тис. примірників. Поштовий випуск здійснено за підтримки Міністерства оборони України. Інформаційним спонсором події виступило Інформаційне агентство АрміяInform.

Розпочинають нову серію поштових марок «Сучасні однострої» – це перший випуск, присвячений формам одягу та знакам розрізнення Сухопутних військ Збройних Сил України.

За роки діяльності «Укрпошта» не вперше звернулася до теми Української армії, її боєздатності, сили та мужності воїнів, а також вшанування пам’яті загиблих за незалежність України та її територіальну цілісність. Починаючи з 2014 року  здійснено понад 20 таких поштових випусків. Серед них— серія «Національна оборонна техніка» (здійснена спільно з «Укроборонпромом»), марки «Захисники України» із зображеннями бійців полку «Азов» на позивні «Берет» та «Лєший», марка з офіційним гаслом «Слава Україні! Героям слава!», а також марка, присвячена героїчній обороні Донецького аеропорту.

— Сьогоднішній поштовий випуск поповнить патріотичну скарбницю України, —  зазначив генеральний директор «Укрпошти» Ігор Смілянський. — Наша армія заслуговує на повагу. Відсьогодні ці марки розлетяться по всій країні  та за її межі, славлячи її міць та силу. Символічно, що погашення випуску відбувається в День українського добровольця, і ми маємо честь приєднатися до вшанування українських воїнів-добровольців.

Директор Департаменту соціального та гуманітарного забезпечення МО України Назім Агаєв передав учасникам урочистої церемонії щирі вітання від Міністра оборони України та висловив сподівання, що нові марки стануть не тільки витвором мистецтва для філателістів, а й потужною інформаційною підтримкою Збройних Сил України.

— За роки протистояння російській агресії Сухопутні війська значно збільшили свій бойовий потенціал, — зазначив він. — Міністерство оборони України високо цінує державницьку позицію та підтримку «Укрпошти», яка через випуск марок долучається до популяризації армії у суспільстві.

У церемонії взяли участь офіцери цивільного-військового співробітництва ГШ ЗС України та Сухопутних військ. А також почесна варта, одягнена в однострої, зображені на марках.

Марковий аркуш становлять 8 поштових марок, на яких представлені форми ракетних військ і артилерії, механізованих військ, військ протиповітряної оборони, гірської піхоти, танкових військ, армійської авіації, президентського полку та загальновійськова форма.

Над ескізами поштових марок «Збройні Сили України. Сухопутні війська» працював український художник Олексій Бондаренко. До поштових марок також випустили конверти «Перший день» і штемпель спецпогашення.

14

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Новини