ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У США викрили кампанію російських спецслужб із дискредитації західних вакцин

Прочитаєте за: < 1 хв. 8 Березня 2021, 15:09 3

Росія проводить через підконтрольні її спецслужбам видання кампанію з дезінформації щодо західних вакцин проти коронавірусу. Зокрема поширювалися вигадані негативні новини проти препарату Pfizer.

Як повідомляє Wall Street Journal, про це заявили у Центрі глобальної взаємодії Держдепартаменту США – американській службі, яка протидіє іноземній пропаганді та дезінформації.

Його експерти звернули увагу на деякі сайти, які розповсюджували новини про побічні ефекти вакцини від Pfizer та інших західних препаратів, переконували, що в США надто поспішно схвалили для використання вакцину Pfizer, та публікували інші вигадані публікації. Зокрема мова йде про сайти New Eastern Outlook, Oriental Review, News Front (базується в окупованому Криму) і Rebel Inside. Всі вони контролюються та фінансуються російськими спецслужбами – Службою зовнішньої розвідки, ФСБ і розвідуправлінням Генерального штабу збройних сил Росії.

Наголошується, що в цих сайтів невелика аудиторія, але дезінформацію з них передруковують великі російські та міжнародні ЗМІ. Так, фейк про закордонні американські «підпільні біолабораторії, які сприяють спалахам інфекційних захворювань», повністю або частково опублікували на веб-сайтах Італії, Іспанії, Франції, Ірану, Куби та Швеції.

Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Новини світу та України