ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Командуванні Сил логістики привітали жінок

Прочитаєте за: 2 хв. 5 Березня 2021, 19:32 2

З нагоди Міжнародного жіночого дня, яке в Україні святкуватимуть 8 березня, у Командуванні Сил логістики ЗС України відбулись урочистості.

— За статистикою, наразі у війську посади командирів взводів обіймають понад сто жінок, — сказав у вітальному слові командувач Сил логістики ЗСУ генерал-лейтенант Олег Вишнівський. — А загалом проходять службу понад 31 тисяча українок, які нарівні із чоловіками спроможні боронити державу.

Командувач зазначив, що жінки беруть активну участь у бойових діях на сході України. А це понад 10 % від загальної чисельності особового складу, який виконує завдання у районі проведення ООС.

— Водночас жінка — уособлення світла, тепла й затишку, митець усього прекрасного, берегиня родинного вогнища, — промовив Олег Вишнівський. — Від неї йде початок усього, що має людство: життя, любов, пісня. Жінка наповнює любов’ю й добром світ, дарує йому красу та силу. Дякую жінкам за сумлінне виконання службових завдань. Упевнений і твердо переконаний: ви це робите якнайкраще. Особливі слова вдячності висловлюю матерям і дружинам, сини й чоловіки яких боронять нашу Україну. Низький вам уклін!

З нагоди свята генерал-лейтенант Олег Вишнівський вручив найкращим військовослужбовцям-жінкам і працівницям ЗСУ відзнаки Міністра оборони, Головнокомандувача ЗС України та цінні подарунки та грошові сертифікати від командувача Сил логістики.

Наприкінці офіційної частини врочистостей на присутніх у залі чекав святковий концерт.

Для АрміяInform Віталій Соколенко

Читайте нас в Telegram