ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як тренувався танковий резерв

26 Лютого 2021, 19:25

Танкові підрозділи відповідно до Мінських домовленостей відведені від лінії зіткнення та участі в бойових діях не беруть уже тривалий час.

У танковому підрозділі однієї з механізованих бригад сьогодні відбулися тактичні заняття. За сценарієм тренування, один з танкових взводів зіграв роль умовного противника, зайняв позиції в районі оборони взводного опорного пункту й замаскувався. Іншим екіпажам підрозділу було необхідно виконати марш, виявити противника, здійснити маневр та умовно знищити ворога. Цікаво, що цей вишкіл організували на новій незнайомій танкістам місцевості. Танкові екіпажі своєчасно здолали марш, вийшли на вогневий рубіж та заволоділи взводним опорним пунктом противника.

— Ми постійно підтримуємо бойову готовність підрозділу, тренуємо особовий склад та утримуємо у справному стані техніку, — зазначив керівник занять командир підрозділу підполковник Сергій К.

Активна фаза війни для танкістів закінчилася з підписанням мирних домовленостей. Танки відвели з передової, але в будь-який момент, якщо того потребуватиме обстановка, вони мають туди швидко повернутися. Тому танкісти постійно підтримують професійний тонус, тренуються й утримують бойові машини у справному стані. Вони не розслабляються, знають, що від рівня їхніх вишколу й готовності виконувати бойові завдання залежить життя побратимів.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Пані Військова. Дайджест АрміяInform Навчання та тренування, Новини