ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

В Організації Об’єднаних Націй підрахували кількість жертв бойових дій на Донбасі

Новини світу та України
Прочитаєте за: < 1 хв. 19 Лютого 2021, 13:25
Фото: Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

На Донеччині з початку військового конфлікту загинули понад 13 тисяч осіб. Близько 30 тисяч людей дістали поранення.

Про це повідомили в Управлінні верховного комісара ООН із прав людини у відповідь на запит Радіо Свобода.

«За підрахунками УВКПЛ ООН, загальна кількість людських втрат, пов’язаних із конфліктом в Україні (з 14 квітня 2014 року по 31 січня 2021 року) становить 42000–44000: 13100–13300 загиблих (щонайменше 3375 цивільних осіб, приблизно 4150 українських військових та приблизно 5700 членів озброєних груп); та 29500–33500 поранених (7000–9000 цивільних осіб, 9700–10700 українських військових та 12700–13700 членів озброєних груп), ― повідомили в організації.

Зазначається, що протягом усього періоду конфлікту, з 14 квітня 2014 року по 31 січня 2021 року, на цивільних осіб припадає 25–26 відсотків від загальної кількості осіб, загиблих у зв’язку з конфліктом (3375 з 13100–13300). Таке ж співвідношення стосується і поранень.

Як зазначили в ООН, до статистики смертей військових віднесли й випадки, не пов’язані безпосередньо з воєнними діями, зокрема, внаслідок необережного поводження зі зброєю, дорожньо-транспортних пригод, хвороб під час служби в районі конфлікту, вбивств та самогубств, що становлять близько 30 відсотків від загальної кількості.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Президент розповів про «третю хорошу подію для України за кілька днів»

Президент розповів про «третю хорошу подію для України за кілька днів»

За підсумками зустрічі у Лондоні з учасниками Коаліції охочих Президент України Володимир Зеленський назвав її вже третьою хорошою подією для нашої країни за кілька останніх днів.

«Спробувати тротил на смак»: 18-річний сапер «Чаті» — про посвяту, ризик і «клуб по інтересах»

«Спробувати тротил на смак»: 18-річний сапер «Чаті» — про посвяту, ризик і «клуб по інтересах»

Юний воїн бригади «Рубіж» на позивний «Чаті» підписав контракт одразу після досягнення повноліття — щойно російські війська були витіснені з його рідного містечка на Київщині. Тепер він розповів про бойові завдання та специфічні традиції саперів.

«Поласував» ракетами Х-101 та Х-59: командир «Raven» розповів, як полював на Су-25 і збив чотири ракети

«Поласував» ракетами Х-101 та Х-59: командир «Raven» розповів, як полював на Су-25 і збив чотири ракети

Командир бойової обслуги Raven зенітного ракетного полку імені Українських Січових Стрільців, Артем, розповів, як його екіпаж, експериментуючи з озброєнням, знищив уже чотири крилаті та керовані авіаційні ракети, хоча від цієї системи спершу очікували лише боротьби з дронами.

JATEC та Командування НАТО з питань трансформації випробовують нові рішення з протидії КАБам

JATEC та Командування НАТО з питань трансформації випробовують нові рішення з протидії КАБам

Спільний центр НАТО-Україна з аналізу, підготовки та освіти (JATEC) та Командування Об’єднаних Збройних Сил НАТО з питань трансформації (ACT) провели черговий етап випробувань інноваційного рішення з протидії керованим авіабомбам (КАБ).

«Чорне море перетворюється на токсичну зону»: біля берегів рф — 900 тонн мазуту

«Чорне море перетворюється на токсичну зону»: біля берегів рф — 900 тонн мазуту

Біля узбережжя Краснодарського краю росії у Чорному морі знову зафіксовано масштабне забруднення — понад 900 тонн мазуту, що витекли з затонулих десять місяців тому танкерів. При цьому російська влада ігнорує ліквідацію джерела витоку.

Володимир Зеленський ознайомив британського прем’єра з дроном-перехоплювачем OCTOPUS

Володимир Зеленський ознайомив британського прем’єра з дроном-перехоплювачем OCTOPUS

У п’ятницю, 24 жовтня, Президент України Володимир Зеленський провів у Лондоні зустріч з прем’єр-міністром Кіром Стармером.

ВАКАНСІЇ

Водій

від 50000 до 120000 грн

Київ

Військова частина А7039

Бойовий медик у Стрий

від 22800 до 52800 грн

Стрий

Військова частина А2847

Навідник

від 20000 до 120000 грн

Вся Україна

22 окремий мотопіхотний батальйон 92 ОШБр

Стрілець-снайпер

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Кулеметник

від 21000 до 121000 грн

Вознесенськ

Військова частина А2734

Начальник інженерної служби

від 30000 до 60000 грн

Знам'янка

Військова частина А1201

--- ---