ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Тероборонівці вчили курсантів закладати вибухівку й розміновувати місцевість

22 Лютого 2021, 13:03

Закладати вибухівку під шляхопроводи, ставити протитанкові мінні поля і розміновувати місцевість – ці та інші завдання відпрацювали воїни-резервісти Харківської окремої бригади територіальної оборони з курсантами кафедри військової підготовки спеціалістів Держспецтрансслужби Дніпровського національного університету залізничного транспорту.

Під час практичних занять з інженерної підготовки воїни ТрО охоче поділилися знаннями, що засвоїли в бойових умовах чи здобули під час закордонного навчання.

– У Дніпрі п’ятеро наших резервістів за спеціальною програмою здобувають вищу військову освіту і погони «молодшого лейтенанта запасу», – розповів командир Харківської окремої бригади тероборони підполковник Андрій Бородін. – Більшість із них залучали до Міжнародних навчань армій країн-членів НАТО в Естонії «Весняний шторм – 2019». Інші хлопці добре навчилися військової справи за шість років перебування в харківській теробороні.

Акцент на заняттях з інженерної підготовки ставився на постійному відчутті небезпеки й розсудливості під час ухвалення важливого рішення. Адже саме цими якостями володіють воїни інженерних військ.

– Ми кілька років поглиблено вивчаємо прийоми ведення диверсійної та контрдиверсійної боротьби. Тож, уміємо мислити як диверсанти, що поводяться з вибухівкою. Свої професійні навички передали старшокурсникам. Звісно ж, за два дні практичних занять сапером не стати і всіх тонкощів справи не охопити. Проте, наші підопічні чітко усвідомили, яку небезпеку нестиме лише 200 грамів тротилової шашки за умови розумного поводження із нею, – розповів старший сержант резерву Харківської окремої бригади ТрО Євген Баранов.

Наступного разу резервісти із Харкова проведуть заняття з курсантами-залізничниками на тактичному полі кафедри військової підготовки.

– Ми навчимося правильно рухатися ворожою територією, відбивати напади противника, нести службу на блокпостах, евакуйовувати пораненого з поля бою і ставити засідки. А під час занять з тактико-спеціальної підготовки діятимемо за методиками країн-членів НАТО, які успішно опанували у Прибалтиці, – поділився планами Євген Баранов.

Фото Євгена Баранова

12

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Пані Військова. Дайджест АрміяInform Навчання та тренування