ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Розпочалась вакцинація від COVID-19 військовослужбовців на Луганщині

27 Лютого 2021, 14:10

На базі 59-го військового мобільного госпіталю у Сєвєродонецьку розпочалась планова вакцинація військовослужбовців від COVID-19. Вона здійснюється індійським аналогом препарату AstraZeneca – Oxford/AstraZeneca (Covishield). Першими щеплення отримали військові медики госпіталю та особовий склад окремої медичної роти. Вакцинація відбувається виключно у добровільному порядку.

Начальник госпітального відділення капітан медичної служби Іван Стаценко першим серед своїх колег отримав профілактичне щеплення.

– Ми щодня працюємо з хворими, зокремаз тими, хто хворіє на COVID-19. Тому свідомо вирішив зробити щеплення цим препаратом, щоб мій організм мав імунітет. Через 28 днів отримаю другу дозу препарату, – зазначив військовий лікар.

Усім військовослужбовцям перед тим, як отримати вакцину, в окремому кабінеті перевіряють тиск, пульс та температуру тіла. Там же заповнюється необхідна документація. Також на цьому етапі визначають військових, які мають протипоказання до щеплень.

Медична бригада, яка здійснює вакцинацію, а це лікарі та медичні сестри, попередньо пройшли фахову підготовку на базі Військово-медичного клінічного центру у Харкові.

Військові, якимзробили щеплення, отримали свідоцтво про його проходження. Всі вони будуть знаходитись під наглядом медичного персоналу.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки:
Пані Військова. Дайджест АрміяInform Новини