ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Механізовані батальйони холодноярців тренуються на полігоні і вдень і вночі

2 Лютого 2021, 20:27

На Дніпропетровщині тривають тактичні навчання механізованих батальйонів окремої механізованої бригади «Холодний Яр» —військовослужбовці відпрацьовують дії підрозділів під час наступу та оборони на різній місцевості й у різний час доби.

Керівник навчань, начальник штабу бригади «Холодний Яр»  розповів, що тактичні навчання механізованих батальйонів — завершальний етап колективної підготовки. Мета навчань —  перевірити злагодженість дій підрозділів та їх навченість.

— Піхотинці навчаються наступати, знищувати противника, переслідувати його, вирішувати завдання, що раптово виникають. Це відбувається у взаємодії з практично всіма родами військ. Наступали піхотинці, артилеристи, танкісти, зенітники, інженери, зв’язківці — всі  військовослужбовці механізованої бригади, — розповів офіцер.

За його словами, вночі заплановано відпрацювати дії з відбиття наступу противника, який буде контратакувати.

— Ми тренуємось воювати на різних ландшафтах і в різних умовах — полігон забезпечує нам і степ, і болота, і лісисту місцевість. Попереду є невеличка висота, яку треба захопити, саме зараз військовослужбовці виконують це завдання, — додав начальник штабу бригади.

За його словами, у батальйонних тактичних навчаннях беруть участь понад пів тисячі військовослужбовців та понад 40 одиниць бойової техніки.

— Командир підрозділу, який сьогодні керує наступом, — молодий офіцер, п’ять років тому закінчив військову академію. Сьогодні він командир батальйону, який веде за собою пів тисячі військовослужбовців, і веде впевнено і професійно — за його плечима вже значний досвід, — розповів начштабу бригади.

Більшість військовослужбовців теж пройшли не одну ротацію в районі проведення ООС та АТО, також є військовослужбовці, які тільки-но приєдналися до лав бригади. Вони пройшли підготовку в навчальних центрах, а у складі бригади — злагодження відділень, взводів, рот. Наразі тривають навчання у складі батальйону.

— Ми вчимося не тільки влучно вражати цілі, наше завдання — перевершити противника, вміти ввести в оману та завдати йому максимальних втрат, — насамкінець розповів офіцер.

13
1

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram