ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Білу книгу» української розвідки, яка розлютила Кремль, доповнено російськомовним варіантом у день… 23 лютого

Прочитаєте за: < 1 хв. 23 Лютого 2021, 10:56

Сьогодні, 23 лютого, Служба зовнішньої розвідки України (СЗРУ) на своєму офіційному сайті опублікувала російськомовну версію інформаційного бюлетеня «Біла книга».

Український і англійські варіанти цього інформаційного продукту, який став результатом колективної роботи фахівців СЗРУ, оприлюднили до 24 січня, Дня Служби зовнішньої розвідки України. І майже одразу надійшла реакція з Росії. Відгуки були настільки бурхливі, що наші розвідники, вочевидь, вирішили зробити сюрприз московським критикам й опублікувати російськомовний варіант «Білої книги», аби «за порєбриком» це дослідження зрозуміли максимально точно. Ну, а для того, аби його неодмінно помітили, обрано також символічний день, але цього разу для росіян – 23 лютого – так званий День защитника Отечества.

Зазначимо, що з приводу «Білої книги» Служби зовнішньої розвідки України в РФ висловилися практично всі: від депутатів Держдуми до експертів маловідомих недержавних організацій. Що ж розбурхало цей осиний клубок? Шила в мішку не сховаєш: дослідження чітко називає головного ворога України – режим Путіна, дає оцінку зовнішнім загрозам національній безпеці нашої країни у зовнішньополітичній, економічній, інформаційній й інших сферах, а також по кісточках розкладає кремлівську стратегію агресії проти нас. Особливо допекло експертам та медійникам з РФ те, що передмову до цієї «Білої книги» написав особисто Президент України Володимир Зеленський.

13
3

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Мітки: