ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

19 мобільних лазне-пральних комплексів мають поставити до війська цього року

Важливі новини Новини
24 Лютого 2021, 19:42
Прочитаєте за: < 1 хв.
Google logo Підпишись на нас в Google

Про це на брифінгу у пресцентрі АрміяInform заявив начальник управління забезпечення технічними засобами та майном Центрального управління речового забезпечення Тилу Командування Сил логістики ЗСУ полковник Віталій Вознюк.

— Відповідно до укладених контрактів, у 2021 році до військових частин Збройних Сил очікується постачання 19 одиниць мобільних лазне-пральних комплексів (МЛПК. — Ред.) та 9 мобільних лазне-пральних модулів (МЛПМ. — Ред.), — розповів офіцер.

За його словами, військові частини, що нині виконують завдання за призначенням у районі проведення ООС, уже забезпечені такими комплексами, тому їх постачання у поточному році дасть змогу більшості з цих бойових бригад отримати ще по одному комплекту.

— Крім того, дослідний зразок МЛПМ наразі проходить державні випробування, орієнтовний термін завершення яких — перша половина березня поточного року, — додав полковник Віталій Вознюк.

Фото – Дмитро Юрченко

 

Кореспондент АрміяInform

СБУ попередила про загрози на День Незалежності
СБУ попередила про загрози на День Незалежності

Російські окупанти можуть вдатися до різного роду провокацій та навіть терактів напередодні та безпосередньо в День Незалежності.

«Які в мене можуть бути претензії?»: ухилянт, чиє затримання в Києві зняли шведські ЗМІ, був у розшуку
«Які в мене можуть бути претензії?»: ухилянт, чиє затримання в Києві зняли шведські ЗМІ, був у розшуку

Військовозобов’язаний чоловік, затримання якого в центрі Києва потрапило до репортажу шведських журналістів, перебував у розшуку.

Втік до рф і підписав контракт із російською армією: мешканця Харківщини судитимуть за держзраду
Втік до рф і підписав контракт із російською армією: мешканця Харківщини судитимуть за держзраду

25-річного мешканця Куп’янського району судитимуть за держзраду. За даними слідства, він утік до рф і підписав контракт із російським міноборони.

«Вибити ворога і звільнити своє місто»: командир гармати «Гантер» розповів про службу в 144-му центрі ССО
«Вибити ворога і звільнити своє місто»: командир гармати «Гантер» розповів про службу в 144-му центрі ССО

Командир гармати 144-го центру ССО на позивний «Гантер» служить в артилерії з 2020 року. Його рідний дім на Запоріжжі нині перебуває в окупації.

ВАКАНСІЇ
Olx Служба в ЗСУ (не чекай на повістку, а дій сам)

від 20100 до 130000 грн

Херсон, Херсонська область

WorkUa Гранатометник відділення морської піхоти

від 25000 до 125000 грн

Одеса

35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського

Olx Старший сапер-гранатометник, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Olx Командир відділення 155 окремого батальйону територіальної оборони

від 23000 до 53000 грн

Степанівка, Сумська область

WorkUa Водій

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

112 окремий батальйон 110 ОБрТрО

WorkUa Оператор ПТРК

від 23000 до 173000 грн

Вся Україна

503 ОБМП