ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Секретар РНБО і посол Єгипту обговорили співпрацю у сфері оборонно-промислового комплексу

Прочитаєте за: < 1 хв. 18 Лютого 2021, 15:58 0

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов та посол Єгипту в Україні Айман Елгаммал під час зустрічі обговорили актуальний стан двостороннього співробітництва та перспективи його подальшого розвитку.

Про це повідомляє Рада національної безпеки та оборони.

Серед ключових напрямів двосторонньої співпраці сторони назвали посилення торговельно-економічних зв’язків та підписання відповідних договорів, співпрацю у сфері оборонно-промислового комплексу та у космічній галузі.

У цьому контексті Секретар РНБО України зазначив, що в рамках реформування вітчизняного ОПК одним із завдань є залучення до співпраці зацікавлених країн, зокрема, шляхом створення спільних підприємств.

Він також наголосив на важливості налагодження контактів та обговорення практичних пропозицій між єгипетською стороною та нещодавно створеним Міністерством з питань стратегічних галузей промисловості України.

У свою чергу посол Єгипту запевнив у готовності розширювати двосторонню співпрацю та наголосив на важливості винесення актуальних для обох сторін питань на розгляд учасників майбутнього засідання міжурядової спільної комісії з економічного та науково-технічного співробітництва між Україною та Єгиптом.

Читайте нас в Telegram