ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Як в артполку будують їдальню, три казарми й лазнево-побутовий комплекс

Новини Репортаж
Прочитаєте за: 3 хв. 17 Лютого 2021, 18:29

У Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного покращення навчально-матеріальної, соціально-побутової та польової бази — постійно в центрі уваги. Навіть у невеликих підпорядкованих військових колективах іде така масштабна розбудова об’єктів інфраструктури, якої в іншому місці вистачило б на цілий гарнізон. Прикладом може слугувати хоча б навчальний артилерійський полк, який входить до складу 184-го Навчального центру Національної академії.

На території частини триває будівництво відразу п’яти капітальних об’єктів: їдальні, трьох одноповерхових казарм і лазнево-побутового комплексу.

Як розповів командир навчального артилерійського полку полковник Олег Файдюк, усі ці об’єкти будуть здані в експлуатацію цього року.

— Що стосується їдальні, то її будівництво розпочали восени торік. Тоді підготували майданчик, виконали земельні й інші підготовчі роботи. А вже нині фактично «росте» другий поверх цієї двоповерхової будівлі, розрахованої на одночасне приймання їжі 2000 осіб! Це не тільки покриває наші сьогоднішні потреби, а й дасть можливість забезпечувати харчування більшої кількості військовослужбовців у перспективі. Здача цього важливого для нас об’єкта запланована на кінець літа, — розповів Олег Олександрович.

Поряд з будівництвом сучасної їдальні триває зведення трьох одноповерхових казарм, кожна з яких може вміщувати до 300 військовиків.

Вони передбачені для особового складу, який прибуває сюди на навчання. Після завершення цих казарм будівельники розпочнуть спорудження ще двох. У результаті їх буде вісім. Три вже збудовані! В одній з них розміщують солдатів строкової служби дивізіону забезпечення навчального процесу. У двох інших проживає особовий склад, який проходить підготовку за фахом.

І, що називається, «вишенька на тортик» — двоповерховий лазнево-побутовий комплекс.

— На першому поверсі буде лазня. На другому — перукарня та швейна майстерня. Весь цей комплекс створює замкнутий цикл навчання, харчування, лазнево-прального обслуговування особового складу на території частини. Військовослужбовцям не потрібно виходити за межі контрольно-перепускного пункту, аби поїсти, підстригтися, помитися тощо. Це не тільки питання безпеки, а й комфортного перебування у частині та багатофункціональності об’єктів інфраструктури, розміщених на одній закритій території, — зазначив полковник Олег Файдюк. — До того ж усі ці об’єкти будуть новими, сучасними, енергоефективними та естетичними. Не гірші за аналогічні інфраструктурні об’єкти наших західних партнерів!

Слід наголосити, що хід виконання цих та інших будівельних робіт на особистому й постійному контролі тримає керівництво Національної академії, яку очолює генерал-лейтенант Павло Ткачук.

Фото автора і Сергія Гончарова

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Президент про удари рф по Харківщині: Це досі можливо через дефіцит ППО і далекобійності

Президент про удари рф по Харківщині: Це досі можливо через дефіцит ППО і далекобійності

Президент Володимир Зеленський закликав надати Україні системи протиповітряної оборони, які б могли захистити Харків та інші прикордонні міста від російських ракетних ударів.

Україна та Норвегія фіналізували текст безпекової угоди

Україна та Норвегія фіналізували текст безпекової угоди

Президент Володимир Зеленський провів телефонну розмову з прем’єр-міністром Норвегії Йонасом Гаром Стере і подякував за конкретні дії з ізоляції росії.

«Лес кроют, я дозвониться ни до кого не могу… Рации тоже все молчат» — ГУР перехоплення

«Лес кроют, я дозвониться ни до кого не могу… Рации тоже все молчат» — ГУР перехоплення

Українські розвідники оприлюднили перехоплену розмову військовослужбовців рф з шебекінського району, бєлгородської області щодо умов, в яких доводиться виконувати воєнні задачі.

120 тисяч військовозобов’язаних жінок оновили дані в додатку Резерв+

120 тисяч військовозобов’язаних жінок оновили дані в додатку Резерв+

Розроблений Міністерством оборони України мобільний застосунок Резерв+ з моменту запуску 18 травня встановили 2 мільйони людей.

Генштаб ЗСУ: на Харківщині ворог отримує жорстку відсіч, тривають бої на Куп’янському напрямку

Генштаб ЗСУ: на Харківщині ворог отримує жорстку відсіч, тривають бої на Куп’янському напрямку

Від початку доби 22 травня окупанти здійснили вже 79 атак на позиції наших підрозділів. Найбільше боєзіткнень сьогодні відбулося на Покровському напрямку, майже стільки ж боїв зафіксовано на Куп'янському напрямку.

Командувач Сухопутних військ ЗСУ показав, як наші воїни нищать ворога з усіх калібрів

Командувач Сухопутних військ ЗСУ показав, як наші воїни нищать ворога з усіх калібрів

Бригади Сухопутних військ продовжують нищити противника як з традиційних видів озброєння, так і за допомогою безпілотних систем.

Захищаємо світ

00
00
00
ВАКАНСІЇ

Навідник БТР/БМП

від 55000 до 125000 грн

Слов'янськ

Батальйон спеціального призначення Донбас 18 Слов'янської бригади Національної гвардії України

Психолог

від 20000 до 50000 грн

Слов'янськ

Військова частина 2240 НГУ

Робота/Військовослужбовець ЗСУ/Львів та Область/Без досвіду

від 20100 до 120000 грн

Львів, Львівська область

Навідник

від 20000 до 125000 грн

Богодухів

209 батальйон Сил ТрО

Командир взводу

від 25000 до 55000 грн

Одеса

Військова частина А4055

Майстер цеху, військовослужбовець

від 20000 до 50000 грн

Вознесенськ

Військова частина А2920