ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Канада не на словах, а у дійсності допомагає зміцнювати сектор безпеки і оборони України», – Дмитро Кулеба

Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Лютого 2021, 18:33 0

Сьогодні, 16 лютого, під час телефонної розмови міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба обговорив з очільником МЗС Канади Марком Гарно активізацію взаємодії обох країн у безпековій, оборонній, політичній та міграційній сферах.

Про це інформує Урядовий портал.

Дмитро Кулеба висловив вдячність за роботу канадської тренувальної місії UNIFIER в Україні: «Канада не на словах, а у дійсності допомагає зміцнювати сектор безпеки і оборони України. Канадські інструктори місії UNIFIER діляться важливим досвідом і практиками для трансформації наших збройних сил відповідно до стандартів НАТО. Це приклад співпраці близьких партнерів».

Міністри привітали започаткування діяльності Українсько-канадської робочої групи з питань мобільності для посилення міжлюдських зв’язків. Глава МЗС України запропонував провести наступного місяця її перше засідання та підтвердив зацікавленість української сторони в укладенні двосторонньої угоди про молодіжні обміни.

Дмитро Кулеба поінформував колегу про пріоритети діяльності Кримської платформи як майданчика для консолідації міжнародних зусиль з деокупації Криму та запросив канадську сторону взяти участь в її інавгураційному саміті цьогоріч.

Марк Гарно запевнив, що Канада надалі непохитно підтримує суверенітет і територіальну цілісність України.

Читайте нас у Facebook